Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért van az, hogy ha valaki...

Miért van az, hogy ha valaki este "szellemet lát " vagy hall vagy az ügyesebb érez is. Akkor sose kelnek fel, vagy valami hanem az összes ilyen kérdésben, hogy " Szerintetek szellemet láttam? Szerintem igen mert nagyon valóságos volt és bekakiltam. "

Figyelt kérdés
Sose kel fel senki hanem fosik az ágyban mert ott van valahol egy szellem , vagy senkinek nincs bátorsága, hogy felkeljen és azt mondja " jó ha itt vagy kapd be és húzz el vagy mutasd magad vagy csinálj valamit amitől igaziból is beszarok ( pl döntse el a szekrény teljesen) a-a ilyen sosincs...de megkérek mindenkit akinek megadatott ez a képesség hogy lát szellemeket ^^ szóljon be párnak a nevemben is...
2010. aug. 5. 11:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem csinálják mert még senki sem látott szellemet. Amúgy én is fejbe verném :)
2010. aug. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
beszólok majd legközelebb!
2010. aug. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
azért mert nincsenek szellemek.
2010. aug. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
énis azért írtam ezt ki mert szerintem nincsenek szellemek , de aki szerint mégis az legalább ennyit megtehetne , hogy nem fosna tőlük és odamenne hogy itt vagyok tessék , és rájönne , hogy nincs ott senki/semmi
2010. aug. 5. 12:02
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A múltkor ott volt egy fekete csuklyás alak amikor csörömpölést hallottam a konyhában. Azóta nem megyek ki ha hangot hallok.
2010. aug. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérném h üljön le velem vizipipázni XD
2010. aug. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Kamionos: ja xD mint a horrora akadva ban :D


Aha én meg Chucky-t látom a konyhában...visszajött...megint...

2010. aug. 5. 12:39
 8/19 A kérdező kommentje:
na most is hallottam , hogy mintha a lépcsőnkön jött volna fel valaki ( gondoltam biztos mamám ) megnézem nincs ott senki , mégse szartam be pedig mamám nem lehetett mert akkor feljött volna teljesen...
2010. aug. 5. 13:03
 9/19 anonim válasza:
Vaterod kúszott fel részegen a lépcsőn.. s mikor kinéztél meglapult..
2010. aug. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
nem vagyok a testvéred...
2010. aug. 5. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!