Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi jelenthet ez az álom?

Mi jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Itthon voltunk a lakásban rokonok, kint beszélgettünk a konyhában, és én bejöttem a szobámba valamiért, és megláttam saját magam ahogy itt állok, mint a karó, és elkezdtem sikítozni..


Ezek után felriadtam, de olyan szinten be voltam csokizva, hogy hihetetlen.. Ugye nem jelent semmi rosszat ez az álom? Kérlek segítsetek



2012. júl. 26. 13:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt hogy ezt szeretnéd a jövőben :D, hiszen a te álmod xd
2012. júl. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy álomban nem mindig van "ÉN". Csereberélődni tudnak a személyek, sőt akár te is lehetsz az összes szereplő egyszerre, esetleg különböző arcokkal. Nem kell parázni emiatt. :)
2012. júl. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De tökre élettelen voltam, csak itt álltam a gép előtt és vigyorogtam.. Szerintem tuti nem másik szereplő voltam.. :/
2012. júl. 26. 14:47
 4/12 anonim ***** válasza:

"Szerintem tuti nem másik szereplő voltam."

Én is erre utaltam, hogy te voltál mindkettő. Nem szokatlan az álmokban, csak utána már átalakulnak a nézőpontok, ahogy visszaemlékszünk ébren.


Az meg, hogy mit csináltál, egy dolog. Én is álmodtam már olyasmit, hogy kívülről láttam magam, és úgy viselkedtem, mintha megakadt volna a lemez.

2012. júl. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Tom Benko ***** válasza:
0%
Azt jelenti, hogy aludtál.
2012. júl. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tehát akkor úgy különösebben semmi jelentése nincs?
2012. júl. 26. 15:28
 7/12 anonim ***** válasza:

Legalábbis semmi olyan, ami miatt be kéne csokizni. :)

Ha van is jelentése, az bármi lehet. Munkahelyi kis baklövés miatti stressztől a túl nagy adag vacsoráig akármi lehet. De lehet, hogy az ég világon nem jelent semmit.

2012. júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi, megnyugtattál :)

Mindenesetre még mindig a hatása alatt vagyok, borzalmas volt..

2012. júl. 26. 15:38
 9/12 anonim ***** válasza:
Én egyszer gyerekkoromban azt álmodtam, hogy egy ember a cigi csikket véletlenül egy másik hátához nyomta, mire az kigyulladt, és nagy lánggal elégett, mintha papírból lenne. Még most is fel tudom idézni azt az égett szagot, amit éreztem, pedig minimum 30 éve álmodtam. Na ott volt Chocapic meg Boci csoki. :))
2012. júl. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na nem lennék a helyedben.. :) Remélem ez annyira nem ragad meg bennem.. Igazából attól tartok, hogy esetleg ma folytatódik..
2012. júl. 26. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!