Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van köztetek olyan aki,...

Van köztetek olyan aki, komolyabban foglalkozik álomfejtéssel?

Figyelt kérdés

Már második alkalommal álmodom azt, hogy - nem tudom miért- macskákat húzzok le a wc-n.

Fogom, belerakom őket, és megnyomom a gombot. Némelyik nem tűnik el elsőre, nyávog, és újra megnyomom a gombot. Aztán van egy forduló pont, amikor rájövök mit is tettem, kikapom szerencsétlen állatokat a vízből, és magamhoz szorítom, és nem tudom miért csináltam ezt az egészet. Ma reggel úgy ébredtem, hogy -az álmomban szorongatot cicát- öleltem (ami igazából a párnám volt) és sírtam.

Én nagyon szeretem az állatokat, van itthon 5 fajta, köztük macska is.

Hát ennyire kegyetlen lennék. . . . ? :(



2012. júl. 25. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Így nyilvánul meg, hogy ilyeneket álmodsz de nem vagy kegyetlen nyugii....vannak lelki problémáid? mert szerintem itt valami ilyesmi lesz
2012. júl. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Loller ***** válasza:

Szia, félig meddig egyetértek az előttem szólókkal. Azt meg kell jegyeznem, hogy az álmok nagyon sok információt tartogatnak amiknek csak kis része megfejthető.

- Kitudja mi volt a tudat alattidban

- Kitudja mi történt aznap, milyen üzeneteket fogadott be az agyad.

- Egy film egy reklám, egy könyv, vagy egy szín is kiválthat...


Aztán ezek sokaságából berobban az álom. - Őrült biztos nem vagy, de lehet lelkileg picit meggyötört valami.


Küldtem privát üzenetet.

2012. júl. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Félted a cicáidat ez egy biztos aggódsz értük, de biztos nem lesz semmi bajuk, mert nagyon szeretheted őket ha még álmodban is velük foglalkozol!
2012. júl. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a szerelem terén van gondod, féltékenység, lángolás, elárultak a szerelemben, jelent még hamis emberekkel való találkozást, és kellemetlen tárgyalást, de hamar kivágod magad.
2012. júl. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2012. júl. 26. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!