Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha álmomban csókolóztam,...

Ha álmomban csókolóztam, akkor van lényege annak, hogy kivel?

Figyelt kérdés
Nem érzek iránta szerelmet, még csak nem is beszélgettünk de azt álmodtam hogy vele smárolok. Mit jelent ez?
2012. júl. 26. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
az hogy smárolsz valakivel álmodban azt jelenti, hogy hiányt érzel hogy valakivel valóban csókolózz, az hogy kivel, csak egy személy akiben valami olyan /tulajdonság, külső jel/ van, ami abban is van akire vágysz :)
2012. júl. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm tökéletes válaszod! :D
2012. júl. 26. 21:00
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Egyet értek az elsővel, én is úgy jártam mint te álmodtam egy személlyel akivel csókolózok pedig a valóságban csak barátok voltunk, később ugyan ráébredtem arra az álom miatt részben hogy többet érzek már iránta és bejött a dolog mert beláttam hogy ez tényleg így van. Szóval én meg erősítem az első hozzászóló válaszát.
2012. júl. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom, itt kapom a leghasznosabb válaszokat az egész gyakorikerdeseken belül.:)
2012. júl. 26. 21:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen. Látásból ismertem a srácot, nem vonzott, de valamiért vele. Olyan élethű volt, hogy fel is ébredtem rá :D. Aztán rájöttem, hogy őt ugyanúgy hívták, mint aki tetszett akkor fiú. :)
2012. júl. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vágysz az érzéki szerelemre nagyon, ezért jeleníti meg álmodban a tudat alattid.
2018. jan. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!