Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? (légyszi ha tudsz segíteni írd le! )

Figyelt kérdés

majdnem minden éjszaka ugyan azt álmodom:(nem néztem ilyen filmet!)

kint sötét van olyannyira hogy nem látok szinte semmit,emberek holtan fekszenek körülöttem,vértócsa volt mindenütt volt egy hatalmas fa ami mögül valami fekete jött ki !! menekültem de hiába utolért....



2012. júl. 27. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudod, minden embernél mást és mást jelentenek az álmok. Nincs egy séma amit rá lehet húzni mindenkire. Én azt mondom, hogy az idő majd megmondja, ha van valami jelentése, mivel sokszor csak utólag derül ki :(
2012. júl. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A hatalmas fa a nagy problémát jelentheti, ami előjen az pedig, az hogy meg kell oldanod azt problémát és nem menekülhetsz előle. Nekem is voltak/ vannak hasonló álmaim.

Lehet ez egy családon belüli probléma, egy viszály valakivel. Ezt már te tudhatod.

2012. júl. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ez egy omen. Slender man tud rólad. A nyomodban van. Hamarosan megpróbál elhurcolni. Ezt csak úgy kerülheted el, hogy erős maradsz. Ha mégis úgy érzed, hogy a nyomodban van,

ne nézz hátra. Maradj bátor, a félelem csak erősíti őt. Ha meglátod, gyorsan fordulj el, ne nézz oda. Ne fuss, sétálj. Mindenek előtt viszont figyelj szeretteidre is. Ők a legfontosabbak az életedben.

2012. júl. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez mint hasznos válasz köszönöm utolsó válaszoló megfogadom a tanácsod bár nem tagadom ez kicsit furán hangzik!!!
2012. júl. 28. 06:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó az nekem trollkodás szagú!
2012. júl. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egy jó módszert tudok. próbálj meg tudatosan lmodni. legkönnyebb a valóságteszt lehetőleg mindig minden órában min.1× mond el és akkor szerintem hamarabb érheted el a tudatos álmodást. és ha ez megvan az álmodban tudatosan vagy akkor szálj szembe az ellenséggel! lehet fáj de valójában nem sérülsz meg ! hajjrá!
2012. júl. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!