Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

Sellő voltam az álmomban (faszi vagyok), és úszkáltam egy barlangban több sellővel együtt. Egy üregben voltak nagyon furcsa, ilyen begubózott sellők nagyon ijesztő tekintettel, mintha halottak lettek volna, vagy vegetáltak volna. Őket akartuk páran kimenteni. A legfurább, hogy kb hajnali háromra felébredtem, és úgy remegtem, mint a nyárfalevél. Mondjuk az álom elég félelmetes volt...


Meg van egy visszatérő tematika az álmaimban. Ez pedig az érettségi. Már nem is tudom hányadszorra érettségiztem le (beleszámítva azt ami valóban megtörtént.)



2012. júl. 27. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
nem néztél mostanában sellős + horror filmet mert lehet azért álmodtad ezt ! vagy nincs véletlenül vaki a családodban aki hirtelen halt meg?vagy nem ért trauma?ezek is okozhatták a rémálmodat!próbálj meg lefekvés előtt meditálni és akkor megnyugszol!!!
2012. júl. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szoktam horrorfilmeket nézni.
2012. júl. 27. 19:18
 3/4 anonim válasza:
A sellő az ember kettősségének a jelképe. Az alsó- az állati és a felsőtest az emberi zóna. Felemás teste az állati ösztönök és emberi impulzusok küzdőtere. Szóval ilyenfajta válságokat, kísértést jelenthet. A barlang szellemi magányt vagy titkot jelenthet.
2012. aug. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
vagy csak megnézted a h2o-t XD
2012. aug. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!