Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ki tud erre válaszolni?

Ki tud erre válaszolni?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár hétben gondolkodóba estem.Eszembe jutott pár velem történt régi és új dolog.13 évesen megálmodtam a nagyapám halálát.Egy hatalmas diófa alatt láttam a halott nagyapámat.Pár nap múlva a papa meghalt. Az udvaron álló diófa alatt.Másik nagyimat szintén megálmodtam,sőt az apósomat,és az anyósom halálát is,szinte úgy ahogyan bekövetkeztek.Mind az álmom után pár nappal.3 hónapja a kisfiamat láttam bringával nekiszáguldani egy teherautónak.Az autó elmaradt,de a gyerkőcöt baleset érte,biciklivel elesett,és beleállt a kormány a hasába.Hálistennek nem lett nagy baj.Ebben az időszakban a férjem halála volt az álmaim központja,nem mertem mondani senkinek,mert már bennem volt a félelem.Jogosan.3 hónapja özvegy vagyok.Már nem akarok álmodni!Valaki tud erre értelmes magyarázatot adni?
2012. júl. 28. 01:54
 1/10 anonim válasza:
Nagyon sajnálom! Őszinte részvétem!:'( Elég kísérteties ez az egész, hogy ilyen pontossággal álmodsz meg dolgokat...O.o
2012. júl. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Elmegyógyintézet!

Nem tudod magadról, de az vagy!

Azt ugye tudod, hogy ilyen emberek nem valók a normálisak közé!:D Get lost madafaka:D

2012. júl. 28. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem te meg egyszerűen "csak"bunkó vagy!!!Köszi a mélyreható gondolataidat.Talán az elmegyogyiból küldted???
2012. júl. 28. 02:40
 4/10 anonim válasza:

Az álmok, azok csak álmok, attól még nem válik valóra valami hogy álmodtál róla... Félni ne félj, mert az ember képes vagy bevonzani magadnak a dolgokat, és ha ezen pörögsz napokig-hetekig, akkor van esélye annak hogy tényleg megtörténnek dolgok.


Ha álmodni nem akarsz, akkor bizonyos időszakig tompítanod kell magadat, amit ki lehet vitelezni alkohol, "gyógyszer", vagy egyéb narkotikum formájában. Nekem amikor mindennap rémálmaim voltak - amiben egyetlen testvérem szerepelt aki akkoriban halt meg tragikusan -, akkor én se akartam álmodni. De nagyon nem! Ezért az volt a módszerem, hogy 3-4-5 napokig folyamatosan amfetamint szívtam és fent voltam, utána utolsó nap még jól beszívtam és kidőltem mint a liszteszsák. Garantált az eredmény. Ez elég tuti módszer arra hogy hogy ne álmodj egyáltalán, de ez nálad a gyerek miatt kivitelezhetetlen. (Mellesleg a rémálmaim azóta megszűntek, már nem élek ezzel a módszerrel)


Psychológust NEM ajánlom, csak televág téged gyógyszerrel amire rákapsz és nem tudsz leállni vele. Sőt! Még tömi is beléd... Inkább beszélj erről több emberrel is, akikben megbízol. Vagy meg se kell nagyon bízni bennük, sz*rd le és csak add ki magadból, beszéld ki! Mellette keress valami nyugtatót, altatót vagy ilyesmit, amiről majd le tudsz jönni később és nem kell életed végéig szedned mert valami hülye Dr. Pszichó az mondja hogy szükséged van rá.

2012. júl. 28. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pszichológus semmilyen gyógyszert nem adhat! Nincs rá jogosultsága!
2012. júl. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a 2-es válaszolónak szól: egy hülye elmebeteg csak te lehetsz! te vagy oda való! hogy mondhatsz már ilyet valakinek .... szegénynek elég baj, hogy így történt mind ez ....gondolj bele ha veled történt volna...mit csináltál ezek után? az elmegyógyintézetbe én küldtelek volna!
2012. júl. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Isten ments!

De te most komolyan veszed, hogy megálmodott 4 halált? akkor húzzon el a retkes faszba

Megnézett egy médium részt, tán 2 őt, és most itt éli ki magát, mivel kb 15 éves gyerek.

2012. júl. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
balazsss22 te egy nagy f*sz vagy- mivel van gyereke és férje nem hiszem h 15 éves lehetne. őszinte részvétem kérdező! sajnálom de nem tudunk mit tenni hogy ne álmodj kérdezz meg egy szakértőt. bisztos van a közeledben vagy egy nagyvárosban. én is megálmodtam nemrég 2-ő halált remélem nem válik valóra.
2012. júl. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogyha igaz akkor mély bocsáánat! De most sem hiszem el.
2012. júl. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
"Kedves"balazss22!A mocskos száddal csak magadat minősíted.Én nem alacsonyodnék le erre a szintre.Akkor most súgok neked:42 éves vagyok,3 kiskorú gyermeket nevelek,sajnos már csak egyedül.Hozzáteszem a férjem is csak 47 éves volt.Mellesleg 25 éves tapasztalattal ápolónőként dolgozom.De ettől még lehetek "elmebeteg"!Elhiheted nekem,ha vissza lehetne forgatni az idő kerekét,én lennék az első,aki cenzúrázná az álmait!Tehát kedves kommentelő,válogasd meg a szavaid,mert egyszer majd csak azt veszed észre,hogy visszaütnek a dolgaid.Ja,és nem nézek médiumot!Ostobaságra és butaságra viszont nagyon jó pszichiátereket tudok ajánlani!A többieknek köszönöm szépen az együttérző szavakat,nagyon jól esik egy magamfajta "Elmebetegnek"!
2012. júl. 29. 01:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!