Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetséges lenne az hogy azt...

Lehetséges lenne az hogy azt álmodjak amit akarok? Van erre valami módszer?

Figyelt kérdés
És ha igen,akkor hogy kell kisajátítani ezt a technikát?
2012. jan. 23. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, bár én is örülnék neki. Elegem van már.
2012. jan. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
létezik tudatos álom. ez nagyjából annyit takar hogy mikor álmodsz, rájössz hogy ez csak egy álom, és ha ügyesen alakítod a gondolataid akkor irányítani is tudod. én már kiskorom óta csinálom, szóval nemtudom hogy kell elsajátítani, nekem ez már természetes, de állítólag úgy kell hogy naponta többször is megkérdezed magadtól hogy most ébren vagy vagy álmodsz, és ez a kérdés majd egyszercsak álmodban is előjön és akkor rájössz hogy álom és onnantól tudod irányítani. először lehet hogy pár másodperc után felébredsz, de idővel ki lehet tapasztalni a módszerét.
2012. jan. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 WorfHadnagy ***** válasza:
Nekem egyszer-kétszer sikerült, hogy elalvás előtt rákoncentráltam az adott témára, amiről szerettem volna álmodni, és összejött. :-)
2012. jan. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bleed ***** válasza:
nekem egyszer volt de nehéz.. elvileg meg kell találnod azt a pontot amikor még ébren vagy de kezdesz átcsusszani álomba.... tudatodnál kell maradni
2012. jan. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Edzőbá válasza:
Jah én is nyomattam mikor kissebb voltam, jó lenne megint uralni az álmot.:D Poén
2012. nov. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Edzőbá válasza:
Tisztára mint egy szerepjáték a saját valóddal és azt csinálsz amit akarsz, csettintesz és milliomos vagy:D stb
2012. nov. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!