Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom meg néha a...

Miért álmodom meg néha a dolgokat amik történni fognak?

Figyelt kérdés

egyszer azt álmottam hogy valaki biciklivel az autó alá csúszik és meghal

másnapra ez meg is történt csak a kocsi egy teherautó volt de a helyszín az stimmelt

fel is keltem amikor megtörtént álmomban a baleset és vmiért sírni kezdtem


egyszer azt álmodtam hogy eljön hozzánk anya apja akit még rgyszer sem láttam és másnap el is jött és telljesen olyan volt mint álmomban


volt olyan is hogy álmomban az öcsém eltörte a vázát és másnap tényleg rltörte


trollok meg olyanok akik nem hiszik el kíméljenek


2012. aug. 2. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, hogy pár dolgot megálmodtam. Sajnos, halálesetet is. De, ez szerintem csak véletlen.
2012. aug. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"trollok meg olyanok akik nem hiszik el kíméljenek"

Troll nyelven az annyit tesz: " Gyere és trollkodj!"

Különben érdekes, hogy minden nap jelentkezik vagy 3 ember aki megálmodja a jövőt. Ha ezek igazak lennének, akkor simán be tudnák bizonyítani és mindenki tudná, hogy vannak ilyen emberek, kíváncsiak lennének az álmaikra, hogy mit tartogat a jövő stb. Még fizetnének is érte. Azonban nincsenek ilyen emberek, csak a kis kreativítással rendelkezőek ezzel akarják felhívni magukra a figyelmet, mert biztos senki sem figyel rájuk. A kreatívabbak ilyen 1 oldalas meséket szoktak írni. Szóval legközelebb jobbat találj ki, mert ezt minden nap ellövik.

2012. aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

hát igen sokan szórakoznak ilyenekkel én is csak azért hiszek nekik mert velem is ez van!


Én kb 1 hónpban egyszer álmodok valami jelenetet mint a kérdező pl: egyszer azt álmodtam hogy egy osztálytársam belerúg egy müanyag üvegbe s az összetöri az osztályunk ajtaját mikor mikor a valóságban elkezte rugdalni az üveget akkor jött az hogy "héj én ezt megálmodtam" mire rágondoltam addigra az összetörte az ajtót és néha nekem is eltér picit a valóságtól de a lényeg hogy bejön MINDÍG!


Aki elhiszi az elhiszi aki nem az nem!

2012. aug. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valaki nem álmodta meg a lottószámokat?
2012. aug. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Az álmok lehet üzenetek az Univerzumtól,Istentől is,ezért álmodod meg ami történni fog.
2012. aug. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
*lehetnek
2012. aug. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Valaki nem álmodta meg a lottószámokat?"


Nem, de ha megálmodom, nem mondom meg :D

2012. aug. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Helyesírási könyvről nem akarsz álmodni?
2012. aug. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!