Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha álmomba meghalta...

Mit jelent ha álmomba meghaltam mi fog történni velem mit jelen?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Halál

Álomban meghalni nyomorúság. Halálra vágyakozni, egészséget jelent. Meghalni majd újraéledni, azt jelzi, hogy nagy tisztesség éri az álmodót. A pandzsábiak szerint, ha valaki halállal álmodik, az a hosszú élet jele.

majd kiderül am még élsz szóval semmi para!

2012. márc. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam ez inkább akkor fordult elő mikor változásra vágytam (tudat alatt), vagy valamiért megfeneklettnek éreztem a helyzetemet. Ha mindig konkrét a szituáció, és ismétlődik akkor félelem, szorongás állhat a háttérben.


Azt, hogy mi fog veled történni meg te döntöd el :)

2012. márc. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Álomban meghalni nyomorúság? Az pech lenne, mert én kb minden héten egyszer elpatkolok álmomban, íme egy kis ízelítő az utóbbi 2 hónapból. Néha roppantul idegesítő, de már megszoktam. Általában halál után látom magam kívülről egy sarokból. Orkok beleztek ki baltával, nyílpuskával mellkasba, farkas marcangolt szét, katona lőtt le háborúban (Normandiai partraszállás lehetett, és nem amerikai voltam XD ), széttépett egy aranyrobotszerűség, lefejeztek guillotinnal, fejbevágtal buzogánnyal...

Hát kb ezekre emlékszem az utóbbi hetekben.

Már rettentően idegesít néha! Jó lenne valamit tenni ellene!

2012. márc. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!