Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A barátommal tegnap este...

Sunshinegirl77 kérdése:

A barátommal tegnap este lényegében majdnem ugyanazt álmodtuk. Hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Várom a válaszokat :)

2012. aug. 3. 14:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz és lehetséges,akkor szerintem az a magyarázat rá,hogy nagyon egymásra vagytok hangolódva..:) szerintem neked ő az igazi.:D ezotérikus magyarázatot tőlem ne várj egy ilyen kérdésre,mert erre nincs más magyarázat,csak az egymásra hangolódás.:)
2012. aug. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
két testben egy lelkek vagytok
2012. aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
utolsó voltam-tudatos álmodás-itt olvastam róla a napokban mindketten arra vágytok biztos
2012. aug. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ez nem az a típusú álom volt, hogy "amire vágyunk".

De ugyanazt álmodtuk.. és ez olyan bizarr.

2012. aug. 3. 16:33
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2012. aug. 3. 16:34
 6/14 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen. Az a lényege a dolognak ha valakivel nagyon jóba vagy és alvás előtt is röhögtök meg minden valószínüleg ez történik. De velem például az volt ha úgy alszotnk el h fogjátok egymás kezét ez lesz
2012. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
és mit álmodtatok??? -én sose emlékszem hogy álmodom-e lehet azért mert keveset alszok, de az mélyen. Viszont ma reggeli álmomra emlékezek :P
2012. aug. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
lehet ugyanazt a filmet néztétek együtt és kihatott az álomvilágra
2012. aug. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 DrGempa ***** válasza:
0%
ne kamuzz,be votatok rugva
2012. aug. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Azt álmodtuk, hogy meghalt az egyik családtagja. Tudom, hogy nem egy jó álom, de ez nagyon furcsa volt, NEM VOLTUNK berúgva :)

Jah és, ha valaki álmodban meghal, az állítólag sokáig fog élni :)

2012. aug. 3. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!