Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az igaz, hogy akivel álmodunk,...

Az igaz, hogy akivel álmodunk, az a személy gondol ránk?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel nagyon furcsát álmodtam egy személlyel, akivel még életemben nem beszéltem, csak facebookon ismerősöm.. és barátnőmnek elmondtam, majd azt mondta, hogy állítólag akivel álmodunk, ő gondol ránk.. és ez igaz? mert én annyira nem hiszek az ilyenekben..

2012. aug. 5. 22:25
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nos, sokan álmodnak például a kedvenc sztárjukkal, és valljuk be annak se sok az esélye, hogy ő éppen az illetőre gondol, főleg, hogy nem is tudja, hogy létezik. Inkább azt mondanám, hogy ki tudja, előfordulhat, hogy valakinek pont akkor jutsz az eszébe, de nem hinném, hogy ez összefügg az álmoddal :)
2012. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Na erre én nagyon kíváncsi vagyok. :)
2012. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem igaz!
2012. aug. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
En is kivancsi vagyok erre
2012. aug. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát igen...szerintem nem. Nem függ össze az az álmoddal, hogy éppen ki gondol rád. Úgyhogy nem hiszem.
2012. aug. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem, te gondolsz rá.
2012. aug. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én gondoltam rá?:O

Hű.ez hirtelen jött:O mert még soha életemben nem gondoltam erre a személyre:D vagyis valamikor már biztosan csak olyan furcsa:D

2012. aug. 6. 19:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Te nem szoktál gondolni az ismerőseidre? Ez valóban furcsa :P
2012. aug. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

de nekem nem úgy ismerősöm, hanem a barátaimnak barátja, és így ismerem. de még tényleg soha életünkben nem is beszéltünk se semmi xd szóval nemtudom hogy jött ez az álom:D

azért vagyok kíváncsi hogy akivel álmodunk vagy akik álmodnak gondolnak a másik szeméylre:D

2012. aug. 6. 22:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Általam tesztelve: Tuti nem.
2012. aug. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!