Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mért álmodunk ugyan arról?...

Mért álmodunk ugyan arról? Van ennek valami jelentősége?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam ma hogy öcsém meghalt előttem, soha nem szoktam öcsémről álmodni, viszont az utolsó két hétbe ez már a 4.alkalom és mindegyik ilyen szomorú.. Elmeséltem ma legjobb barátomnak ő külfödön lakik és mondta h ő is ugyan ilyeneket álmodik és körülbelül nála is 2 hete kezdődtek a saját öcséről ugyan ilyenek.

2012. aug. 6. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Mégis mit jelentene? De tényleg.... szerinted ez most mit jelent? Mert szerintem semmit...
2012. aug. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent.

Az álmokban az jelenik meg, ami nappal foglalkoztat.

2012. aug. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Velem van olyan hogy álmodok és mikor felébredek ismerősnek tűnik az álom aztán megint

és ez a valóságban is megtörtént már hogy például családdal mentünk valahova és megáltunk egy benzinkútnál amikor kiszáltam és a kép amit láttam ismerős volt és a gondolataim is ismerősök voltak

2012. aug. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!