Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van jelentősége az álmainknak,...

Van jelentősége az álmainknak, vagy ezek csupán olyan képzetek melyeket az agyunk véletlenszerűen vetít nekünk amikor alszunk?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 21:49
 1/4 Losselte ***** válasza:
26%
Az emberi agy nem lutri, nem szerencsjáték. Nem képes vbéletlenszerű álmokat produkálni. Minden álom Te magad vgy. Azért nem mindíg érted 3D-ben, mert kvantum módon működik. A már benned lévő megoldatlan élethelyzeteket igyekszik feldolgozni és közvetíteni a számodra. Ha nem érted, nem baj. Ha nem emlékszel rá, az sem baj. Kvantum-szinten (érsd: időn kívül) megadja a lehetőséget arra, hogy az általa feldolgozott élethelyzetedre megfelelő lehetőségeket tárjon fel a számodra, és ezek közül valamelyiket itt a 3D-ben alkamzd. És még sokat írhatnék róla, de nem biztos, hogy fel vagy készülve a válaszra, vagy képes vagy komolyan venni.
2012. márc. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire túltitrálni. Nekem spec csak véletlenszerűen kiragadott emlékképeket rak össze történetbe, amiknek az égvilágon semmi értelme sincs. Általában tudom, hogy mit honnan vett az agyam, és még sosem volt olyan, hogy valami mély üzenetet tartalmazott volna. Lehet van aki hajlamosabb álmában is gondolkodni, de csak nem én vagyok az egyetlen ilyen, szóval nem lehet kollektíve mindenkire rámondani a tündérmesemaszlagot.
2012. márc. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A környezetem elég fantázia dúsnak tart engem, és én álmomban élem ki ezt. Olyan hihetetlen, még álmomban is csodálkozásra késztető dolgok történnek. De persze van olyan, hogy elgondolkodom valamim, hogy tényleg megtörtént, vagy csak álmodtam.

Az agyunk egy fura szerkezet ez tény, de szerintem nem az agyunk irányítja az álmainkat, hanem a képzeletünk, és a lelkünk.. Persze ez csak az én véleményem.

2012. márc. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aki már álmodott tudatosan, hogy csak abból állhat még a tudatos álom is, amit tapasztaltunk(akár tudatosul bennünk, akár nem).

És a gondolkodási korlátaink határozzák meg az álom határait is. pl: hiába tudsz az álmodban repülni, de nem lehetsz az álmod minden pillanatában egy időben jelen, mert ilyet az emberi gondolkodás nem képes kezelni.

2012. márc. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!