Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Érzem, hogy nem a valóság....

Érzem, hogy nem a valóság. Más is szokta? :D

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Na arról van szó, hogy amikor álmodok, és valami rossz történik velem, akkor érzem, hogy csak álom, és nemsokára felébredek :D másnak is szokott ilyen lenni?



2012. aug. 7. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudatos álom alapfokának nevezik. Másnak is szokott ilyen lenni. Valaki még az eseményeket is tudja irányítani...
2012. aug. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Loller ***** válasza:

egyetértek az első íróval. ezenfelül én nagy nehezen megtanultam irányítani. gyereknek olyan sokat álmodtam, főleg rosszakat, hogy próbáltam mindig átvenni fölötte az irányítást... mamár elég sűrűn megy, de ettől függetlenül nem tudok mindegyikbe beleszólni.


Szerintem az álmoknak van jelentése is. Nem mindnek természetesen. (ezotériával foglalkozom)

2012. aug. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Erre épül a tudatos álom pont, hogy tudatában vagy annak, hogy csak álmodsz, képes vagy olyan tisztán látni, mint a valóságban és te döntesz, hogy mit csinálsz.


Ilyenkor az álomvilágot befolyásolhatod és irányíthatod akár... bármit megtehetsz amit csak eltudsz képzelni :) Én 2 éve csinálom már és egész jó szintre eljutottam már, viszont eleinte sokkal nehezebb fenntartani a tudatos álmot.

Sok gyakorlás és profi lehetsz :)

2012. aug. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Volt ilyenem régebben, de azóta egyre kevesebbet álmodom..


Van, hogy hetekig nem álmodok semmit, akármilyen napszakban is alszom, mert eléggé összevissza szoktam aludni.

2012. aug. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden nap álmodsz, csak max nem emlékszel rájuk.
2012. aug. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

" Tudatos álom alapfokának nevezik. Másnak is szokott ilyen lenni. Valaki még az eseményeket is tudja irányítani..."


Hát nem is tudtam,hogy már tudatos álmodásba is vannak szintek,egyébként akkor szerintem minimum középfokon járok mert tudom irányitani!De nem tanultam csak magamtól!

2012. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!