Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A tudatos álommal kapcsolatban...

A tudatos álommal kapcsolatban vannak problémák. Valaki help?

Figyelt kérdés

A kisebbik problémám, hogy nem sikerül a tudatos álom. Azt hittem az elején hogy könnyü lesz felismerni ha álmodom, mert mindig teljesen szürreálisak. De ezt csak ébren látom igy, álmomban minden groteszk természetesnem tűnik, és csak sodródok az álommal.

Viszont reggel egyre jobban fel tudom őket idézni, és van egy jókora álomnaplóm is.

A nagyobbik baj az, hogy mostanában elhiszek valótlan dolgokat ÉBREN. Ma reggel pl. anyu a következővel hülyéskedett: az öcsémnek szülinapja volt és nálunk aludt egy gyerkőc. Reggel kelek fel, kérdezem hogy hol van és muter mondja, hogy nem jöttek érte és ő gyalog hazazavarta. (15 km-re lakik) ÉS ÉN TELJESEN ELHITTEM! aztám már majdnem nekimentem anyunak hogy hogy lehet ilyen felelőtlen, meg hogy ezért lecsukják stb.

Korábban is mindig poénkodunk igy apuval hárman, ezért nagyon megijedtek hogy bevettem, és miután kiderült, hogy persze, jöttek érte meg minden, én is megijedtem, és most attól félek, hogy az miatt van, hogy megjegyzem az álmaimat, és később esetleg egyáltalán nem tudom majd megkülönböztetni az álmot a valóságtól. segítsetek! lehetséges ez? vagy folytassam egyáltalán az egészet? esetleg egy másik technikával?



2012. máj. 20. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj nekem is van álomnaplóm, de a valóságérzékeléssel nincsen problémám. Kevesebbet foglalkozz áltudományokkal, mert rossz katással van az emberi elmére. Már tapasztalod is a jegyeket.
2012. máj. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az emberi elme valahol egy önvédő mechanizmus is, neked működik ez a funkció, a vészharang megszólalt. A választ biztosan tudod te is, hisz ahol a kérdés ott a válasz, ha nem lenne veszélyes a mostani technika az életedre nézve, akkor nem aggódnál miatta.
2012. máj. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az álmaidban nem látod a kezedet,tükörben más arcot látol,átmehetsz a falon,ha sarkon fordulsz akkor veled forog az egész tér...ha elbizonytalanodol abban,hogy álmodol-e vagy nem akkor csináld ezeket,és tudni fogod.És igen igaza van az előttem szólónak,nem szabad annyit foglalkozni evvel.
2012. máj. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 László24 ***** válasza:
Próbálj meg lótuszülésben maradni éjszaka,és úgy álmodni.Így tudatosan léphetsz ki a testedből,nem pedig egy groteszk álomsíkon kötsz ki,amit fel sem ismersz.
2012. máj. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
komolyan itt csak óvodáskorúak írnak ki általában kérdéseket?
2013. júl. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
volt valami sportoló arc aki lótuszülésben elaludt, és elszorította a vérkeringést a lábában. Amputáció lett a vége.
2013. okt. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!