Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy néha előre...

Miért van az, hogy néha előre "megálmodom" a dolgokat? NEM KAMU!

Figyelt kérdés

Néha van visszatérő álmom, amikre nem emlékszem miután felébredtem, csak tudom, hogy már álmodtam ugyan ezt egyszer vagy többször. Ezek akár évek kihagyásával is újra előjönnek. Egyszer például ültem az osztályteremben, és belépett a terembe a két legjobb barátnőm, és köszöntek nekem. És nekem eszembe jutott, hogy ezt már álmodtam, nem is egyszer, de még akkor, amikor nem is ismertem őket. Illetve sokat álmodtam egy kislányról, és a valóságban az a kislány a féltestvérem lett, de csak akkor jutott eszembe hogy álmodtam már vele, amikor megláttam. És még egy csomó ilyen dolog volt. Ez mitől lehet? El lehet valahogy érni, hogy az ilyen álmokat ne felejtsem el, hanem mindig tudjam, hogy melyik álmom visszatérő, azaz nagy eséllyel be fog következni?

A komolytalan válaszadók kérem kíméljenek.



2012. aug. 8. 10:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz?


[link]

2012. aug. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem. Akkor nyilván ezt írtam volna. Mint írtam, nem úgy érzem, hogy "ez már megtörtént egyszer", hanem pontosan azt, hogy "ezt már megálmodtam".
2012. aug. 8. 10:47
 3/25 Antimod ***** válasza:
Akkor pontosan azt is jelenti, hogy már megálmodtad. Mindenkinek vannak megérzései, egyes embereknél néha erősebbek, mint másoknál, és előfordul, hogy álomban jelentkeznek, nem béta állapotban.
2012. aug. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenek szoktak lenni és igen ez a Déjá vu érzés szokott elkapni :D Egyékbént még rengeteg ember van aki ugyanígy megálmodja a dolgokat mint te (énis ilyen vagyok).Ha agykontrollban meg ilyenekben jártas vagy akkor esetleg eltudod érni hogy tudd hogy melyik álmod fog visszatérni :D
2012. aug. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Az emberek amikor járnak egy hellyen vagy látnak dolgokat és beugrik hogy látta vagy hallota már azt De'ja Vu-nek hivják.
2012. aug. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Vezess álomnaplót. Legyen az ágyad mellett, és amikor felébredsz rögtön írd le az álmod, dátumozd be, és mindig visszatudod nézni, hogy mikor és mit álmodtál, ha egy ismerős eseménynél elöjön az érzés, hu ezt valamikor már megálmodtam.
2012. aug. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 _Jessy_ ***** válasza:
Fel tudod idézni azt az álmot az eset után, vagy csak azt, hogy ez a "jelenet" része volt? Mert ha nem, akkor szerintem Déjà vu, csak más formában dolgozza fel a tudatod.
2012. aug. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Látod a jövőt, ilyen egyszerű :)


Írj álomnaplót.

2012. aug. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem KAMU! naponta 2-3 ember is ki irja hogy ő megálmodja a jövőt ha ennyien lennétek akkor minden 2. ember jővőbe lát?

De'ja vu amit te érzel ami mnden emberben ott van csak annyira akarod hogy kitünj az emberek közül hogy azthiszed te más vagy hogy meglátod a jövőt de hidd el ugyan olyan vagy mint mi...

2012. aug. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Vladislav83 ***** válasza:
Programozd rá magad. A naplozas sem rossz ötlet. Ilyen álmok mindenkinél előfordulnak. Az idióta hozzászólásokkal meg ne foglalkozz, ők valószínűleg meg sem közelítik a szellemi szintedet.
2012. aug. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!