Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit akarhat mondani? Hogyan...

Mit akarhat mondani? Hogyan deríthetném ki?

Figyelt kérdés

Kb. 7 éve nagymamám meghalt. A kapcsolatunk soha nem volt olyan, mint egy normális nagymama-unoka kapcsolat. Nem sokat beszéltünk, nem sokat találkoztunk. Amióta meghalt, azóta sokszor álmodom vele. Tegnap éjjel is vele álmodtam, azt, hogy meghalt csak én láttam Őt még mindig. Nagyon sokszor álmodom azt, hogy nem halt meg. Az a baj, hogy ilyenkor álmomban is megijedek és vagy elfutok vagy felriadok. Szerintem valamit szeretne mondani csak nem tudom mit. Hogyan deríthetném ki? Én szeretném megtudni mit szeretne velem közölni, de sajnos az álmaimat nem tudom irányítani, így mindig mielőtt elmondaná felébredek, vagy elfutok. Köszönöm előre is.

18L



2012. aug. 9. 13:24
 1/2 Antimod ***** válasza:

Ha kíváncsi vagy rá, csak azt tudom tanácsolni, hogy próbáld meg valamilyen szinten megtanulni irányítani az álmodat.


Vagy ha ez nem megy, akkor programozd magadba napközben, hogy nem félsz tőle, mert nincs miért, és most meg szeretnéd hallgatni, amit mondani akar neked álmodban. Hátha így előbb-utóbb összejön ez a dolog. Azt sem árt hangsúlyoznod magadnak, hogy álmodban bármi megtörténhet, és semmi sem árthat neked.

2012. aug. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Sajnos mindig is ilyen voltam, féltem a halottaktól, pedig tudom, hogy nem kellene mert nem bántanak. Az álmomat már többször is próbáltam irányítani, de soha nem sikerült. Kíváncsi leszek, este lesz-e folytatás.
2012. aug. 9. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!