Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van ennek az álomnak valami...

Van ennek az álomnak valami jelentése, ha igen mi? Valaki aki ilyenekkel foglalkozik, megtudná nekem mondani?

Figyelt kérdés
Januárban álmodtam ezt először,hogy az Árkád áruházban( sokat járok oda) találkozok egy ideges sráccal,ismerkedünk,jól elvagyunk,mintha ezer éve ismernénk egymást. Majd hirtelen nem tudni miért,ellenem fordul,és ki akar nyírni a saját lakásomban. Elkezdünk dulakodni,ő meg akar fojtani,leakar fújni gáz spayével,meg akar késelni. Én meg kis híján valahogy mindig megúszom. A mai nap folyamán ezt újra álmodtam,de álomban nem emlékeztem arra,hogy ez a fiú korábban kiakart nyírni ezért minden előröl újból megtörténik.. Van ennek valami jelentése?
2012. febr. 13. 12:52
 1/3 A kérdező kommentje:
nem ideges hanem*idegen sráccal
2012. febr. 13. 12:53
 2/3 anonim válasza:

Mondok neked valamit:

Én szerintem, sőt meggyőződésem, hogy az álmok tudat alatti visszaemlékezések.

Megnéztél valami filmet, amiben gyilkoltak, de a főszereplő( az álomban te vagy)mindig megússza. Sokat szoktál járni az Árkádba.

Az agyad ezeket a tényeket feldolgozza, és kicsit összekutyulja.

Szóval:

Ennek nincs jelentése, csak az agyad dolgozta fel az eddig történteket.

2012. febr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden álom üzen valamit Neked - magadról. Az álom eleje azt sejteti, hogy Te könnyen ismerkedsz, ám félni kezdesz, amint úgy néz ki, hogy komolyra fordul a dolog. Nagy feszültség alakul ki Benned, harcolsz magaddal, mert nem tudod eldönteni, vállald-e a kapcsolatot vagy sem. Az álom megismétlése azt jelzi, hogy ez egy nagyon alapvető problémád.

Tudom, hogy a mai srácok túl hamar térnek rá a szexre, s arra nem is gondolnak, hogy egy lányból ezzel mit váltanak ki. (Persze minden lányból mást, de aki komoly kapcsolatra vágyik, az mind ugyanazt a dilemmát éli meg: belemenjek, hogy megtartsam, vagy elküldjem, s akkor lehet, hogy ökre elveszítem?) Szerintem a túl korai szexuális kapcsolatok megölik a lelket, s így nehéz intim kapcsolatra szert tenni. Tehát inkább várj, s aki ezért elhagy, az jobb is, ha elmegy, s nem aláz meg azzal, hogy élvezeti cikknek tekint, s nem embernek.

2012. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!