Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A dédszüleimmel álmodtam,akik 3hónap külömbséggel haltak meg. Mindig kedvesek voltak, imádtamőket,főleg dédipapám, de ma éjjel az álmomban annyira mások voltak. Álmomban a házukban volktunk bent(ahol mai napig nem jártam azóta) és ijjesztgettek minket, pl elkedett nagyon hullámozni elsőnek az áőgy, aztán borult vmi, és a vasaló vasalt.. sokan voltak aházba és amikor rájöttem, hogy mamám dolgait elvették, sok nő újján ott volt mamám egyik gyűrűje, vagy nála volt vmi ami az övé volt.. elvettem, aztán vmien szinten lenyugodott, aztán futottunk, találkoztam egy másik halottal, akitől megkáérdeztem, hogy mamámék hogy vannak, milyen nekik a másvilágon, és azt mondta h nem sokára ők is jönnek...

2012. aug. 10. 08:43
 1/3 anonim válasza:
Mondani akarnak neked valamit.
2012. aug. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
vagy nagyin hiányoznak neked. vagy üzenni akarnak. lehet hogy pl. ki akarják a házukat rabolni, vagy mondjuk nem tud a lelkük megnyugodni mert a dédid pl: az ékszereit akarja. bármi lehet. figyelj nagyon ezekre az álmokra.
2012. aug. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hm.. monduk amikor szegények meghaltak, olyan rokonok hordták el a bútorokat, dolgaikat, akik soha nem foglalkoztak velük, nem is szerették szegényeket..

amikor ilyeneket álmodok, egész nap olyan rossz, ilyenkor jobban érzem, hogy hiányoznak..

2012. aug. 10. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!