Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? (bocsi, ha...

Mit jelenthet? (bocsi, ha kicsit hülye a megfogalmazás)

Figyelt kérdés

Na.Szóval.Eddig ez a legfurcsább álmom,sokáig gondolkodtam azon,hogy mit jelenthet,de nem jöttem rá.


Szóval az egész úgy kezdődött,hogy a családommal voltunk a házunkban(földszint+emelet),és egyszercsak egy futár berontott,és közölte,hogy pár napig itt fog laki néhány náci katona,ne is tiltakozzunk.És bejött 2-3 katona,és mintha otthon lennének,ettek-ittak,aztán valamiért megharagudtak ránk,és behívtak egy egész sereg katonát(nem tudom,hogy fértek el),és mindannyiunkat(apa,anya,öcsi,én) feltereltek az emeletre,és kihúztak a folyosón kétoldalt valami drótot,amibe áramot vezettek(úgy akartak mindet megölni),de valahogy megszökte,és lent a nappaliban elbújtam egy takaró alá(közben tök fura érzésem volt,de olyan érzésem volt már máskor is),és egy idő után felmentem,és ott feküdt mindenki holtan(a katonák is),és egyszercsak 2 zombiszerű katona üldözni kezdett,és ahogy futottam ki az utcára,hirtelen Rómában találtam magam(soha nem voltam még Rómában),és egy titkosügynök kinézetű férfi adott egy laptopot,és azt mondta,hogy üdvözöl a csapatban,és hogy mostmár szabad vagyok.

vége


bocsi a kisregényért,egyáltalán nem fake kérdés,de már nagyon érdekel a jelentése :D



2012. aug. 10. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te aztán tudsz álmodni! Én is álmodtam már sok mindent, de ehez hasonlót még sose.
2012. aug. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az álmok -pláne az ilyenek- semmit nem jelentenek. És tudod miért? Mert hülyeség!
2012. aug. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ mindkettőtöknek!

elhiszem,hogy hülyeség,és még az is elképzelhető,hogy nincs jelentése(bár azt azért furcsállnám)

2012. aug. 10. 23:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért furcsa ha nincs jelentősége? Az álmot az agyad véletlenszerűen vetíti eléd. Ha nézel egy filmet, rágondolsz valakire, akkor az egy friss emléked, és agyad egy szövi be az álomba. Ha könyvet olvasol, lehet, hogy álmodban olyan helyzetbe kerülsz mint a főhős. Mert az agyadban ez friss emlék, ezért ezt álmodod, és nem mást. Ez az álom is lehetett valamifajta külső hatás miatt. Az álom tehát a friss emlék miatt, külső hatás miatt van. Vagy pedig tökre véletlenszerűen. Ennyi.
2012. aug. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké,értem.
2012. aug. 11. 18:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer olyat álmodtam, hogy egy olyan városban voltam, ahol sok a magas épület, és az egyik ilyen tetejéről ugrándoztunk a családommal egyikről a másikra, de sötétben. Aztán egyszer csak jött az egyik ismerősöm, aki mellesleg tetszik is, nagyon szép lány, és elkezdett minket üldözni.. Aztán szóltam a családomnak hogy mardjanak a háztetőn, és elterelem a lány figyelmét, de nem sikerült, és mire visszamentem a családomhoz vérben feküdtek a lány meg éppen elugrott, tehát ő ölte meg őket.. Elég durva, tudom.. De én arra gondoltam, hogy lehet hogy ez egy jel, hogy ne jöjjek össze a lánnyal, mert csak kihasználna /szívná a vérünket/.
2012. aug. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
wow :D jó kis álom ez is :)
2012. aug. 14. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!