Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Igaz, hogy aki többször...

Igaz, hogy aki többször emlékszik az álmaira, az intelligensebb?

Figyelt kérdés

2012. aug. 11. 18:27
 1/5 anonim válasza:
91%
Nincs az intelligencia és az álmok között sok egybefüggés, főleg úgy, hogy a legtöbb álom még intelligens ember részéről is gyakran hatalmas baromságokat szül. Lényeg a lényeg, ez főleg attól függ, hogy mikor álmodtál (az ébredéshez viszonyítva) és mennyire gondolkodtál el rajta és/vagy memorizáltad AKKOR amikor felkeltél.
2012. aug. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. aug. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én azt hallottam hogy egy álom igazából pár másodpercig tart, csak mi hisszük egész éjszakásnak, és azt is hallottam hogy az embernek átlagosan kb 13 álma van egy éjszaka alatt, de ebből egyre, max kettőre tudunk visszaemlékezni


hogy köze lenne e az intelligenciához, azt meg lehetne tudni intelligens emberektől, hogy hányra emlékszenek.

de ha tegyük fel én az vagyok, én egyre tudok nagyon ritkán kettőre, ami persze egymással összefügg valahol, emlékezni

2012. aug. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na, akkor én biztos nagyon okos lennék, ha ez igaz lenne. Én mindennap emlékszek arra, hogy mit álmodtam, sőt, minimum 3 álomra, de van, hogy 6-8-ra is akár. A párom csodálkozik is mindig, hogy mennyit álmodok, meg milyen baromságokat. Ma pl. a kedvencem, hogy a párom meg akarta nézetni velem a kört(utálom azt a horrorfilmet), én meg összetoltam pár széket, és arra ráfeküdtem, hogy ne lássam a filmet, közbe egy volt osztálytársam((akit kb. 7 éve nem láttam) el akarta kérni a telefonom, hogy jegyet rendeljen a szigetre, mert ő menni akár bulizni, de nem adtam oda.

Mindez egy moziban volt, ami úgy nézett ki, mint egy konyha, amin nincs ablak, csak egy lámpa...vicces,ugye?:D

2012. aug. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Úgy tudom, ha felébredünk az álom közben, akkor biztosan emlékezni fogunk rá, ezenfelül nem hiszem, hogy van a kettő között bármi összefüggés : )
2012. aug. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!