Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodtam volna a jövőt?

Megálmodtam volna a jövőt?

Figyelt kérdés

Csak ma reggel olvastam erről a ma esti csillaghullásról, de tegnap este (vagyis hajnalban) egy nagyon hosszú álmom volt arról, hogy egy épület tetején teleszkóppal bámulom a csillagokat és látok valami csillaghullást, egy iszonyatosan idilli környezetben, minden megfogható volt, létezőnek tűnt, nem esett szét az álom. Olyan volt mint valami olasz nyaralás vidéken.


És mondom, ma olvastam erről, meg látom a facebookon h csillaghullás lesz. Véletlen egybeesés, vagy van valami összeköttetésem a kollektív tudattal, jövővel, vagy bármivel?



2012. aug. 11. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Inkább hallottad pl. rádióból, tv-ből csak nem figyeltél oda de tudat alatt hallottad mi lesz, talán ezért álmodtál róla. Persze lehet a kollektív tudatból kaptál némi gondolatcsomagot és ezért álmodtál, de ez valljuk be, elég irracionális.
2012. aug. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem véletlen.. Tegnap jöttem a tesómmal vonaton és odanéztem ahogy telózot,, és hirtelen leesett, minthaálmodtam volna ezt, de még rajta a játék is megegyezett.. Akkor leesett mintha pár nappal ezelőtt, mikor álmodtam reggel pár másodpercig emlékeztem rá.. De úgy h akk még nem is tudtam h fogunk vonatozni.. A rossz ebbe h csak akk esik le h álmodtad, amikor már megtörténik :/
2012. aug. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem szokott velem előfordulni,átlagos ember vagyok,nem vagyok hazug.Az egyetlen ilyen furcsaságot megosztom veletek.Azt álmodtam tinédzser koromba hogy kint voltam az udvarunkon(részletekre nem emlékszek már),csak azt tudom hogy nem volt gond,de ez hirtelen megváltozott,nyugat felől jött pár csészealj egyenletes sebességgel egyenes vonalban repültek,invázió benyomást keltő volt így belegondolva.A lényeg hogy a fejem felett elhúzott egy és a vezetője látszott a gépben,ott állt és nézett kifelé,nem ablakon keresztül,úgy emlékszek az egész teste látszott.Nagyon emberi kinézete volt.A linkelt videót körülbelül 2 hete találtam a témában mert ilyeneket is szoktam nézni.Mindenki döntse el hogy ez véletlen vagy esetleg egy hajszálnyi információ "átjött" hozzám.


Az esti felvételen középen látni az alakokat.

http://www.youtube.com/watch?v=u7UiFg6t_Ac&feature=related

2012. aug. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!