Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Régen megálmodtam a jövőt....

Régen megálmodtam a jövőt. Már pár éve nem vagy ha mégis, akkoris csak nagyon ritkán. Miért?

Figyelt kérdés

amikor meg is álmodom mostanában a jövőt, nem emlékszem rá reggel hogy mit álmodtam, csak akkor jut eszembe amikor már megtörtént. Régebben sokkal többször álmodtam meg a jövőt. Nem értem miért van ez velem. Talán ez idővel elmúlik?

Ja és a kérdésem nem kamu.

18/L


2010. júl. 2. 23:19
 1/6 anonim válasza:
Én is ugyanígy vagyok ezzel, én 19 vagyok, és már legalább egy éve, de lehet, hogy másfél, gyakorlatilag elmúltak... viszont én tudom, mi változott nálam, méghozzá hogy olyan dolog volt az életemben, ami miatt nagyon sokat szenvedtem és sok energiámat elvette, és abban az időszakban felhagytam a meditációval (vagy relaxációval, mindegy, minek nevezzük), és azóta valahogy nem megy, nem működik. Se meditáció, se jövőlátó álmok, se akaraterő. Tragédia. De vizsgaidőszak után végre felhagyok a stresszeléssel és visszaszerzem önmagam. Nálad nem voltak olyan dolgok, amik túlságosan lekötöttek és elvonták a figyelmedet a belső dolgokról?
2010. júl. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ilyen velem is volt.előre megálmodtam eseményeket amik azon a napon vagy napokkal később megvalósultak.
2010. júl. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

kedves első válaszoló.

mindigis voltak olyan dolgok amik elvonták a figyelmem, de én azt hittem hogy ez nem fog elmúlni hogy megálmodom a jövőt :(( hát mégis..

mostanában nagyon ritkán a halott apukámmal szoktam álmodni, de szerintem csak azért mert nagyon hiányzik (3és fél éve halt meg), de jó abban a hitben élni hogy ő igy "üzen" mégha álmomba csak megölelem akkoris jó hogy ott van nekem (: értitek,nem? :(

2010. júl. 3. 00:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Jobban kéne törődj az álmaiddal és visszajönne a képesség...
2010. júl. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14:44 - hozzáteszem még a kommentemhez, h. velem is ez a helyzet, bár nekem kezd visszajönni...csak foglalkozni kell velük, meg jobban törekedni rá, h. emlékezz.
2010. júl. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Első válaszoló vagyok.

Az álmok alapvetően az élményeink feldolgozásáért és agy védelméért vannak. Így egészen normális, hogy apukáddal álmodsz, mert ott él benned és hiányzik. A jövőlátó álmokról viszont nem tanultam még sehol, szerintem nem nagyon van hivatalos szakirodalma, úgyhogy magunkra vagyunk utalva... :) Remélem visszakapjuk őket! :)

2010. aug. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!