Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Az álmom egy szomszédos faluban játszódik. Van egy banda szerűség ami ellen vagyok, sokszor hosszú üldözésekben vagyunk egymás ellen, ami érdekes, hogy nekem nem voltak segítőim, bajtársaim. Lassacskán hozzájuk szegődöm én is. Átmentünk a faluban ahol én lakom... Bementünk a boltba és később végeztem és ott hagytak siettem utánuk. Többen is siettek utánuk. Én voltam az utolsó de elsőnek értem oda a lemaradtak közül. Mikor elértem őket mondtam, hogy ott hagytak. Azt mondta, hogy kifelejthettelek a névsoroláskor. Aztán megint mentünk vásárolni egy nagyobb üzletbe. A nő biztonsági őr mindenkit kézmosásra és lábtörlésre útasít, mielőtt bemennénk. Nekem többször is szolt és gúnyosan de azért tréfásan lábat töröltem. Utána volt az ebéd, azt hiszem közben kártyáztunk is... volt ott 2 ember aki azelőtt nem volt velünk. Ennek a két személynek a kinézete két sztáré volt (ázsiai). Az egyik mellet ültem.

Ennyire emlékszem az álomból.



2012. aug. 12. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyedül érzed magadat, így előfordulhat, hogy olyanokhoz szegődsz, akiket nem is bírsz igazán, csak hogy legyen társaságod. Mindig attól félsz, hogy ott hagynak, elfelejtenek. Remélem, szoktál kezet mosni és lábat törölni a valóságban is, alap higénia. Szívesen lógnál azzal a két sztárral, különösen azzal, aki mellett ültél.

Ja, és szeretsz vásárolni :D

2012. aug. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ohh. :)

az emberek akik a bandában voltak sötét bőrűek voltak. Nem tudom, hoyg ez számít-e valamit.

2012. aug. 12. 12:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a bőrszínük jelentene bármit is, hacsak nem vagy rasszista :D
2012. aug. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Messze nem vagyok rasszista :D
2012. aug. 15. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!