Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon intenzív rémálmaim...

Nagyon intenzív rémálmaim vannak, ezek ellen lehet tenni valamit? 12 órát alszok.

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 15:12
1 2
 11/17 anonim válasza:
B1 vitamint kell szedned c vel. Baratnomnek ettől elmúlt. Nekem is rengeteg az avasigenyem, de ettől meg nem álmodom rémeet! Lehet tényleg a stresszt így tudod feldolgozni. Próbálj meg sportolni stb... :-)
2012. aug. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

ne egyél lefekvés előtt, az okozhat rémálmot.

minden lefekvés előtt igyál meg 2-3 korsó sört éhgyomorra, tuti bealszol és semmilyen álmod nem lesz

2012. aug. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 HZsóka válasza:

Kicsit ismerős tünet ez fiatal koromból. A két tünet azt jelenti, hogy valamiért nyugtalan, emiatt nem alszik elég mélyen és nem tudja kipihenni magát. Emiatt a szervezete hosszabb alvásidőt igényel. Valószínűleg még ezek után is gyakran fáradt.

Változtasson az életmódján! Sportoljon, de legalább sétáljon naponta. Este 1-2 Valerianat vegyen be, ha ez nem elég, kérjen orvosától erősebb altatót, de azt 1-2 hétnél tovább ne szedje!

Gondolkozzon azon, mi az, ami életében nyugtalanságot, szorongást okoz, próbálja megszüntetni! Sok sikert kívánok a kiegyensúlyozott, boldog élet megteremtéséhez!

2012. aug. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 makimaci válasza:
Végyél rémálom fogót azt az ágy fölé kell akasztani tollas cucc
2012. aug. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Nekem is akkor volt ilyen, amikor szabi alatt a szokásos 7 óra helyett 10-et aludtam sorozatban... És mindig annyira fáradtan ébredtem, mintha alig aludtam volna!
2012. aug. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Mivel az ember az utolsó (ébredés előtti)álmára emléxik, azok tanácsa akik az alvásidő csökkentését javasolták, jónak bizonyul. Iszonyúan sok(az életed fele)12 óra alvás.
2012. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt nagyon sokáig...nem értek a teák meg a xanax meg a vitaminok semmit ... én elkezdtem füvezni :D.. tényleg nagy részben az életbeni problémáidat vagy félelmeidet vetíted ki ilyenkor ezért kell az agynak néhány óra "felüdülés" hogy kiürüljenek a gondok.. azóta csak szép álmok vannak mellesleg kigyógyultam a krónikus depresszióból és az OCD betegségemből :) szóval hébe hóba egy két spanglit szerintem szívj el ;)
2012. aug. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!