Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit álmodtál (írd le) ami...

Mit álmodtál (írd le) ami nagyon rossz volt, nagyon intenzív volt és utána csak sikítozva, remegve és sírva, kiabálva tudtad elmesélni másnak, és féltél visszaaludni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 16:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
mert a minap ilyen álmom volt
2012. máj. 7. 16:03
 2/13 anonim ***** válasza:
Azt álmodtam , hogy a Tom & Jery-ből én vagyok a fekete háziasszony . Meglátom hogy Jery összeragasztózza Tom mobilját , aztán elkezdi hívni rajta . Tom odamegy felveszi , de hozzáragad az arca . Aztán letépi az arcát , és csupasz fejjel kimegy az utcára . Az utcán meglátja Hajdú Pétert , előránt egy macsétát és levágja az arcát aztán magára teszi . Aztán Tom Hajdú Péter arcával meghívja Jery-t a Frizbibe és ott meginterjúvolja . Aztán hirtelen letépi Hajdú arcát , beletekeri Jery-t megfőzi , és tálalja Dr. Haus-nak aki megeszi .
2012. máj. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen álmom sosem.
2012. máj. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2 Bocs,de ezen fogtam a fejem.:DHogy lehet ilyet álmodni?:D
2012. máj. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
szerintem egész napi tévénézés után simán! :)
2012. máj. 7. 18:19
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem is az, hogy féltem visszaaludni, de iszonyat élethű volt. Azt álmodtam hogy a (most már volt) anyósjelöltem egy nagykéssel elvágja a torkom. Erre riadtam fel sírva, levegő után kapkodva, és szó szerint éreztem a vágást a nyakamon. Brrr, még most is beleborzongok.
2012. máj. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Azt álmodtam hogy saját magam gonosz énével álltam szembe és folyamatosan terrorizált, ellöktem magamtól aztán csöngött a telefonom, felvettem és onnan folytatta a szövegelést. Konkrétan napokig úgy keltem fel, hogy felfeszítettem álmomban a szemeimet de vissza is aludtam egyből és folytatódott. Egy idő után már nem tudtam mikor vagyok ébren és mikor alszom. Aztán amikor már napok óta ezt álmodtam meguntam és álmomban párbajra hívtam és legyőztem. Azt mondta utána hogy most nyertem és visszavonul de amint egy gyenge pillanatom lesz az életemben ki fogja használni és újra támad. Fura egy álom volt nagyon de utána kb egy új emberként keltem fel:D Amúgy rémálomban sokkal több a józan eszed könnyen át tudod venni az irányítást csak rá kell jönni hogy ez a te álmod és bármire képes vagy:)
2012. máj. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Anyukám pár napja azt álmodta, hogy az adóbevalláshoz szöveges szakmai értékelést is kell írni, azóta alig mer elaludni :)
2012. máj. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én egyszer azt álmodtam, hogy egy buszba betuszkoltak, és a sofőr gyorsan elhajtott, egyedül voltam a buszon, hiába próbáltam megállítani, egyre gyorsabban hajtott, elütötte a barántőmet, akit már baba korom óta ismerek, azután anya megpróbálta megállítani a buszt, sikerült is neki, de valahogy, valami balszerencse folytán visszakerültem a buszra, és a buszos elütötte anyukámat. Amikor áthaladt rajta, és láttam őt a hátsó ablakban távolodni, zokogva ébredtem fel, folyt rólam a víz, borzasztó álom volt. Nem féltem visszaaludni, de legalább egy hétig úgy jártam-keltem mint aki napok óta nem aludt, mindig csak ekkörül az álom körül járt az eszem. Nagyon megviselt. Csak sírva tudtam elmesélni. Legalább egy hétbe telt, mire feldolgoztam. Talán hetedikes vagy nyolcadikos lehettem.
2012. máj. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 sia válasza:

Megálmodtam a dédim halálát, majd a nagybátyámét!


Nagyon pici voltam mikor meghalt a dédim, kb. 6 éves.

Azt álmodtam, hogy anyu felkeltett hogy meghalt a dédi, az érdekes hogy egy szempillanat alatt ott voltunk mellette, meg akartam ölelni, de papám mondta, hogy ne mert nyugtatót kapott a rángások miatt.

Ezután felébredtem magamtól és sírva közölte velem anyu, hogy 1 órája meghalt a dédi, de a mai napig úgy érzem, hogy ott voltam vele, ahogy az álmomban is de anyu állítja, hogy nem mentünk el !


Nagybátyám halálát éjjel szívroham okozta.

Aznap éjjel mikor történt sírva és remegve ijedtem fel, majd 2 percre rá szinte vissza ájultam és aludtam tovább. Reggel anyu mondta hogy éjjel 3 körül szívrohamban meghalt a nagybátyám.

2012. jún. 15. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!