Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen jelentéssel bírhat ez...

Milyen jelentéssel bírhat ez az álmom? Halott nagymamámmal kapcsolatos.

Figyelt kérdés

Azt álmodtam az elmúlt éjjel, hogy kimentünk a nagymamám sírjához. A valóságban még nincs sírköve, mert januárban halt meg. Az álmomban egy fehér sírkövet láttam a temetőben, aminek a teteje rosszul volt ráhelyezve az alapra. Anyukám fogta a sírkő tetejét(a széle csipkés volt a tetőnek, nem értem miért), és megfordította, hogy a helyén legyen. Ahogy felemelte, láttam a koporsót, amiben temették a mamát. A sírkövön, ahol a mama nevének és születési-elhalálozási dátumának kellett volna lennie, nem volt semmi. Ekkor álmomban olyan fura érzés fogott el. Még álmomban sem értettem, hogy miért üres a sírkő azon része, ahol az adatok vannak elvileg.


Úgy érzem, már sikerült elengednem őt. Persze sokszor eszembe jut, de már beletörődtem, hogy nincsen többet...De az álmomban ez az üres "fejfa" azt az érzést keltette bennem, hogy még "velem van". Aki ért ezekhez, kérem írjon valamit. Nem hiszek ilyen szellemes, ezós dolgokban, de úgy érzem, hogy ezt a kérdést ki kellett írnom, nem hagy nyugodni, egy álom sem volt rám ilyen nagy hatással, soha.


2012. aug. 17. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Az üres fejfa annak a szimbóluma, hogy a halállal nem ér minden véget.


Az, hogy anyukád lezárta a sírt az jelenti, hogy lassan, de rendeződnek a dolgok. Azt is jelentheti, hogy még anyukád esetleg nem teljesen van jól, és talán aggódsz is miatta. A harmadik tipp az, hogy anyukádtól vársz valami segítséget e téren.


Igyekeztem tippeket adni, hogy melyik vonatkozik rád azt csak te tudhatod. Az álmok egyfajta figyelemfelkeltőként tudnak működni, problémákra, belső folyamatokra hívják fel a figyelmed, erősen szimbolikus formában. Ha ekképp szemléled őket, akkor rájöhetsz, hogy milyen alap problémák vannak az életedben.

2012. aug. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"Az, hogy anyukád lezárta a sírt az jelenti, hogy lassan, de rendeződnek a dolgok."


Ez teljesen így van! Anyukám most jutott el arra a szintre, hogy képes elengedni őt, és újra a régi!


Köszönöm! :)

2012. aug. 17. 10:53
 3/4 Antimod ***** válasza:

"Nem hiszek ilyen szellemes, ezós dolgokban, de úgy érzem, hogy ezt a kérdést ki kellett írnom, nem hagy nyugodni, egy álom sem volt rám ilyen nagy hatással, soha."


Nem véletlenül álmodtad, egyfajta üzenetként is felfoghatod.

2012. aug. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na igen, már csak arra kellene rájönnöm, milyen üzenetet akart közölni....Egész nap ezen agyalok. Nem hagy nyugodni, nem tudok rendesen odafigyelni semmire.
2012. aug. 17. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!