Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lánnyal kapcsolatos visszatérő...

Lánnyal kapcsolatos visszatérő álmok, miért?

Figyelt kérdés

Elég hosszú a sztori, de muszáj leírnom, mert máshogy nem lesz érthető.

Nos, most 20 éves vagyok és 13-14 évesen őrülten szerelmes lettem a suli legjobb csajába( nevezzük Nórának) és soha nem gondoltam volna, de 2005 karácsonya után kiderült, hogy én is tetszem neki. Innentől "jártunk" 1 hónapig, sajnos akkor még nagyon beszari voltam és nem mertem lépni semmit se. Akkor megbeszéltük, hogy legyen vége, mert így nincs értelme, de azon a tavaszon végig egymás agyát húztuk...ő előttem volt direkt a barátjával én meg ezt "visszaadtam" egy este 3 különböző lánnyal...(nem vagyok büszke rá)

Aztán teltek a hónapok és meg is feledkeztem róla, lett egy 2 éves kapcsolatom aztán két évig semmi és most van egy lassan 2 és fél éves kapcsolatom, DE azon a nyáron (2009) amikor jelenlegi párommal összejöttem, igazából Nórával akartam. Félreértés ne essék azóta nagyon megszerettem a páromat, DE rengetegszer álmodok Nórával. Sokszor csak egyszerű álmok, mint pl: beszélgetünk, látom az utcán... De sokszor olyan, hogy megcsókolom és van, hogy tovább is megyünk....


Nem szeretném elveszíteni a páromat, mert különleges lány, de az ilyen álmok után legszívesebben rohannék Nórához és szerelmet vallanék neki.


Miért lehet ez? ill mit tehetek ez ellen? Mert nagyon rossz érzés ez ilyenkor, kb úgy érzem mintha meg csalnám a páromat...

Én arra gondoltam, hogy talán azért mert nem " teljesült be" a szerelmünk, de hát ezzel mit tegyek? Hiszen már 6 éve és a mai napig "kísért".


2011. nov. 11. 11:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

lett egy 2* éves kapcsolatom aztán két évig semmi


* 1 éves

2011. nov. 11. 11:45
 2/11 anonim ***** válasza:
valószínűleg te még mindig Nórát szereted még ha nem is így gondolod de az agyad így ,,üzen" ,próbál rá visszaemlékezni,hogy álmodban megjelenik.Szoktál még vele találkozni mostnában?
2011. nov. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Fuhhh hát ez elég kínos helyzet! Erre elég nehéz még tanácsot is adni. Hát igen a helyedben én is úgy érezném magam, mint aki csalja a párját. Valahogy próbáld meg tisztázni magadban, h a jelenlegi párod miért fontos neked, mennyire is szereted valójában, jól elvagytok-e, minden rendben van-e kettőtökkel!? És ha ezen őszintén és mélyen elgondolkodsz, akkor talán sikerül túl tenned magad Nórán, mivel van egy csodálatos párod, akivel jól érzed magad és bízol benne,és viszont szereted úgy ahogy ő téged! Azért 2 és fél év nem kis idő, h elfelejts egy gyerekkori szerelmet. Én is voltam szerelmes, nagyon-nagyon! Akárhogy megbántott mindig megbocsájtottam neki, hosszú idő kellett ahhoz h elfelejtsem, sőt évek. De most már van egy párom, már több, mint 3 éve és boldogok vagyunk, kisbabánk is lesz és semmi régi kapcsolat nem ronthatja ezt el!!!!!!

Egyébként nő vagyok. És én ezt mondanám a páromnak, ha ilyen helyzetben volna. Próbáltál már erről beszélni a pároddal?

2011. nov. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem mertem mondani neki, mert barátnők, elég jó barátnők. Hogy tovább fokozzam, a jelenlegi párom 8 évig volt osztálytársam általánosban, Nóra pedig évfolyamtársam ugyan ennyi ideig, aztán Nóra 4évig osztálytársam középiskolában. Úgy hogy igen látom őt rendszeresen.


Nem mertem mondani, mert párom mindig is tartott attól, hogy össze akarok majd egyszer jönni Nórával. Így ha ezt elmondanám nem tudom, hogy reagálna.


A legfurább egyébként az, hogy ( rosszul írtam ezt: " rohannék Nórához és szerelmet vallanék neki. ") nem érzem azt, hogy szeretném, hogy szerelmes lennék belé, de amikor jönnek ezek az álmok egész nap a hatása alatt vagyok és arra vágyom, hogy megölelhessem, megcsókolhassam. De aztán mint egy buborék ez kipukkan és nem is gondolok rá.


annyira keszekusza ez az egész :S

2011. nov. 11. 15:28
 5/11 A kérdező kommentje:
és hogy még tovább fokozzam, Nórával nem tudnám elképzelni az életemet, de a párommal igen. Lehet, hogy a tudatalattim csak annyit "kér" tőlem, hogy pótoljam be azt amire nagyon vágytam kis srácként? A suli legjobb csajával csókolózni, ölelkezni? Mert ezt ébren is be tudom vallani, hogy a mai napig bánom, hogy nem voltam akkor bátrabb egy picit.
2011. nov. 11. 15:32
 6/11 anonim ***** válasza:

első vagyok

1,a párodnak semmifélképp ne mondd el mer tuti féltékeny lenne és azt gondolná még mindig csak Nórára vágysz .

2,hogyha nem tudnád vele leélni az életed akkor tényleg nem vagy szerelmes belé mert elvileg akibe szerelmes az ember azzal egy életre együtt akar lenni (persze nem így sül el és elválnak)

3,csak az tudom tanácsolni próbáld elfelejteni,nem gondolni rá,állítólag este akire gondolsz azzal fogsz álmodni (persze ez nem mindig így van) csak akkor ha nagyon erőteljesen és folyton róla gondolkozol

feltételezem még tanuló vagy szóval tanulj rengeteget,sétálj,legyél sokat a barátnőddel a lényeg verd ki a fejedből ezt a Nórit felesleges pocsékolni rá az időt

2011. nov. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de az a fura, hogy sokszor nem is gondolok rá, mert van úgy hogy nem látom 2-3 hétig, eszembe se jut és hopp jön egy ilyen álom, mint most és mindent felkavar :S mind1 :) majd csak el fog múlni ez a "valami" :S
2011. nov. 11. 22:57
 8/11 anonim válasza:
Az is lehet, hogy mivel nem teljesedett be Nórával a dolog azóta is kívánod, vágysz utána. Szerintem igenis szeretkezned kell vele, hogy tovább tudj lépni. Különben egész életedben megveszel érte. És ezt egy 35 éves nő, egy anya írja neked.
2011. nov. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nos eltelt több mint 2 hónap, még csak eszembe se jutott Nóra egészen a ma estéig. Azt álmodtam, hogy a mi fürdőszobánkba kellett átjönnie fürödni valamiért én meg próbáltam meglesni és sikerült is viszont észrevett, ezért elkezdtem rohanni az utcára, az utcáról a mezőre, hogy meg ne találhasson... Most megint olyan érzéseim vannak amiket nehéz is szavakba önteni. Legszívesebben rohannék hozzá, csókolnám ölelném...de közbe van egy szerető párom, akit én is imádok csak ilyenkor ez... áh borzasztó :S
2012. jan. 28. 08:26
 10/11 Nina7719 válasza:
Húú basszus totál megértelek...Volt 1 srác,akit mindigis szerettem...5 évvel ezelőtt ismertem meg,és első pillanattól imádtam mindent benne a hibáival együtt...jártunk kb 2 hetet,aztán azt mondta,hogy keressek mást,mert ő túl öreg hozzám(pedig csak 7 év van köztünk...) Ezután 1,5 évig titokban jártunk,szerettük egymást,de ezt sosem mondtuk ki,csak éreztettük a másikkal...viszont nem vállaltuk fel nyíltan,azt mondtuk mindenkinek,hogy csak barátok vagyunk.1,5 év után talált egy másik csajt,azt mondta szerelmes lett és elhagyott.Fél évig járt azzal a lánnyal,mire kiderült,hogy a lány átbaszta és otthagyta,utána persze jött hozzám könyörögni,hogy bocsássak meg,igazam volt és szeret.De én addigra már mással jártam és én nem tudtam ok nélkül otthagyni azt a fiút miatta.2 évig jártam az új barátommal,s közben kiderült,hogy csajozgat mellettem,így hát elkezdtem kavarni az exemmel.Az lett a vége,hogy az akkori párom ezen megsértődött és otthagyott egy 35 éves nőért(szakításunkra 2 napra meg is kú... -.-") Utána visszamentem az exemhez 2 év könyörgés után,jártunk 2 hónapig,aztán kikészített azzal,hogy beszólt mert idő közben áttértem a rockra.Otthagytam,és azóta 1 éve és lassan 2 hónapja vagyok a jelenlegi párommal,akivel nyáron elvileg összeházasodunk.Az meg exem összejött egy félcigó rib...al,akivel kb 8-9 hónapja együtt van.Ez mind szép és jó,csakhogy engem is kísért!!!Sosem gondolok rá mostanság,nem is látom,de sokszor álmodok én is olyanokat,mint te,meg hogy azt mondja nekem,hogy nagyon nagyon szeret...és ilyenkor én is futnék hozzá,csak értelme nem lenne,mert már utál sztem...Nagyon rossz érzés.De sajna ez van,ilyen akkor fordul elő,ha a lelked mélyén szereted,de nem mered bevallani magadnak.Ha jót akarsz magadnak,és ha Nóra is így érez irántad,inkább gyere össze vele,amég nem késő.Nekem már késő,de én legalább találtam helyette egy totál megbízható srácot,aki jó az ágyban is,átlagon felüli!:P De akkor is az a másik életem szerelme és néha rohadtul hiányzik,de muszáj továbblépni,legalábbis számomra,mivel már elbaltáztam az összes lehetőségem!:(
2012. jan. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!