Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tisztelt álomfejtésben hívők!...

Tisztelt álomfejtésben hívők! Miért kell minden álomnak jelentést és valami megmagyarázhatatlan dolgot párosítani? Akkor mondjátok az Én álmom mit jelent?

Figyelt kérdés

Nem kötekedni akarok csak kicsit megérteni az olyan emberek gondolkodásmódját akik folyton valami mágikus erőt, és jövendölést társítanak ahhoz, hogy álmodtak valamit miközben aludtak.


Volt egy furcsa álmom(nem kamu amit most leírok, így történt minden!)

Ülők a suliban a teremben mindenféle idegen és egyetlen ismerős sincs. Valami előadást tartottak, már nem tudom miről. Én nagyon unatkoztam, bámultam ki az ablakon, és arra gondoltam miért vagyok itt, és mikor lesz már vége az egésznek.

Egyszer csak váratlan, betörtek a terembe mikulásruhába öltöztetett vízilovak, mindent szétvertek a teremben. Majd jókat röhögtek, és kimentek. Mindenki csodálkozott, legfőképp én.

Majd megjelent a Pápa aki kiderült mindvégig mellettem ült a padban csak nem vettem észre és elkezdett valami viccet mesélni Hitlerről. Ezt Hitler meghallotta(ott lehetett kint a folyosón berontott valamit káromkodott németül, és egy horogkeresztet vágott a pápa fejének amolyan dobócsillagszerűen. majd megjelent chuck Norris aki egy rúgással leterítette a Fürhert, és megjött az Amerikai hadsereg és elvitte.


Na most erre írjatok nekem jó magyarázatot hogy mit jelent az az álmom!

Minden választ szívesen fogadok!

Köszönet!



2012. aug. 17. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet furán hangzik, de én komoly üzenetet látok benne. Mégpedig világnézettel kapcsolatosat. Szerintem te olyannak látod a világot, amilyen a szemed előtt. Az álom alapján nem igazán látsz értelmet a különféle vallásokban, káosz számodra az emberiség megértése, h miért teszik azt amit tesznek, miért hisznek olyanokban, amikhez nincs is valós kézzelfogható magyarázat. És úgy érzed kissé különc vagy, amiért te képes vagy reálisan látni a világot. Én ezt szűrtem le. :)
2012. aug. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha észrevetted volna, akkor itt mindenki azt hangoztatja, hogy nem kell minden álomba belelátni valamit.... Csak a tudatlan kis tinik akarják tudni mit jelent szilvásgombóccal álmodni....
2012. aug. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt szűrtelm le, hogy túl sok híradót nézel.
2012. aug. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Ne haragudj, az idő miatt az álmot lusta vagyok elolvasni és megfejteni, ne lincselj meg érte, de hogy lehet ennyi butus ember? Ez rohadtul nem ezotéria, rohadtul nem misztika meg mi az anyámkínja... Ez pszichológia, azon belül pszichoanalízis. Ugyanolyan, mint amikor személyiségteszteket csináltatnak az emberrel, hogy erről meg arról mire asszociálsz stb... Az álom is ugyanúgy működik, csak eszméletlen állapotban. Amúgy meg ezzel foglalkozom... Freud-tól olvashattok a témában.
2012. aug. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!