Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tegnap nagyon fájt vmitől a...

Heinz Szabolcs kérdése:

Tegnap nagyon fájt vmitől a nyakam és azt álmodtam, h egy nő vhogy furcsán megnyomta álmomban?

Figyelt kérdés
Éreztem h tejjesen kimerevedett a nyakam, és reggel már tök jól voltam abszolut nem fájt már... Ez mi lehetett?
2012. aug. 17. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Semmi.

Az agy így jelez az álomban.

Például ha azt álmodod, hogy elkapott egy oroszlán és szorongatja a kezed, valószínűleg beszorult az ágy és a fal közé.

2012. aug. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tudod mi az elfeküdni a nyakat?Úgy látszik nem!
2012. aug. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én azt álmodtam egyszer, hogy leesek a gimnázium tetejéről, (hanyatt estem), és arra ébredtem, hogy fáj a hátam. Tuti, hogy a hátfájás miatt álmodtam ezt, és nem fordítva; tehát szerintem nálad is erről van szó! (:
2012. aug. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ugy látszik nem értettétek a kérdést! Nap közben fájdult meg a nyakam, aztán este azt álmodtam, hogy egy nő a két kezével erősen benyom két ponton a nyakamba ettől alig kaptam levegőt, teljesen bemerevedett a nyakam de aztán egyre jobb lett, reggellre ár nem fájt a nyakam!
2012. aug. 17. 19:05
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

De, értjük a kérdést.

Az agyad így jelezte, hogy elmúlt.

2012. aug. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Tom Benko ***** válasza:
Álom.
2012. aug. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az őrangyalod meggyógyitott.
2012. aug. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Semi.Egyszerüen az álmodban meg álmodtad azt ami a szervezetedben zajlott.

A nö meg egy álomkép semi más.Biztos nem volt ott és nyomkodta a nyakad.

2012. aug. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát nemtom, egy hosszu szőke haju és kék szemű nő volt, de ojan furcsa volt az arca, nekem nagyon valóságosnak tűnt, az ágyamhoz közel semmi olyan dolog nincs ami megnyomhatta volna a nyakam.
2012. aug. 17. 21:30
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Várjál csak nemlehet, hogy földönkívüliek raboltak el nem vicc, itt van egy kép a plejádokról, pont olyan ahogy leírtad: [link]

ez tényleg nem vicc ilyesmi volt?

2012. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!