Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Foggal álmodtam. Rettegek!...

Foggal álmodtam. Rettegek! Még is mi lesz? L/15

Figyelt kérdés

Álmomban a fürdőszobai tükrünk előtt állok, és kiveszem a romlott fogam, mert mozgott, fájdalmat nem éreztem, vér nem volt. De sajnos, most a családunkban nagy a zűr, hiszen testvérem gyógyszerre ivott, és teljesen kifordult magából, ha többet megevett volna a gyógyszerből, azaz sanaxból meg is halhatott volna, szüleim teljesen idegesek, ahogyan én is.


Nagyon rettegek! Féltem az egész családomat!! Akiktől eddig hallottam a fogas álmokat, mindig valami rossz dolgokba torkollottak. Mi fog történni??


2012. aug. 14. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Én más többször is álmodtam foggal, semmi baj nem lett. Az álomfejtés így megközelítve inkább önbeteljesítő jóslat, esetleg placebo.
2012. aug. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én havi egyszer álmodok olyat hogy vagy egy vagy több fogamat is kiköpöm, de semmi sem történt azon kívül hogy nagyon rossz ilyet álmodni. Ma például azt álmodtam hogy valakinek kipukkadt a szemgolyója. Ez sem jövendöl semmit, mint a fogas álom sem. Belső jelentése van, ami rád vonatkozik, nem pedig jóslat a világra nézve. Egy belső konfliktusodat jeleníti meg a fogas álom, amivel nem bírsz el-beletörik a fogad. Idővel vagy megoldod ezt a belső problémádat, vagy addig ismétlődnek a hasonló jelentésű álmok, míg a problémád fennáll.
2012. aug. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az álmoskönyvből szedték ezeket, akik ezt mondták, és azok eléggé kamuk... sose az lesz ami ott le van írva! Nyugi, nem lesz semmi baj, semmi rossz nem fog történni!
2012. aug. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én vagy 200x álmodom ugyanezt, hogy állok a tükör előtt és hullik ki a fogam. Évek óta szinte visszatérő álmom mégse történt velem semmi rossz.
2012. aug. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Noncsy ;) ***** válasza:

Ha hinni lehetne az álmoskönyveknek már rég gazdag lennék :D

Hidd el, ha valami baj történik, az nem az álmodon fog múlni :)

2012. aug. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha nem vérző foggal álmodunk, akkor egy távoli ismeròs hal meg,

ha vérző foggal álmodunk, akkor a közeljövőben egy nagyon közeli rokon/barát/családtag hal meg, aki nagyon fűződik hozzànk.

Sajnos én meg is tapasztaltam.

Ez olyan amikor a kutyák is megérzik az ember halálát, akkor ugye vonyítanak, mi emberek meg a foggal érezzük meg a halált.

2013. júl. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!