Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban találkoztam egy...

Álmomban találkoztam egy halott rokonommal egy másik dimenzióban?

Figyelt kérdés

Nagyon régen történt, még a nagymamám halála után talán pár héttel vagy hónappal aki nagyon-nagyon szeretett. Kicsiként nem igazán tudtam feldolgozni a halálát. (10 éves voltam) nem okozott túl nagy fejfájást, éltem az életem.


Viszont volt egy különös álmom egyik éjjel amire még most is vissza tudok emlékezni. A nagymamámmal sétáltam egy úton, talán ősszel, de a falevelek színesek voltak, mint a rózsabogár háta. A szívárvány minden színében és azok voltak a földön. Nem tudom már mit beszélgettünk, talán csak elköszönt tőlem. Én egy körülbelül 5 éves gyerek képében és szellemi szintjén voltam az álomban. Talán amúgy nem is levleek, hanem virágszirmok voltak, nem tudom, de egész beszélgetés során sajnos a nagyi helyett ezzel a sz.rral voltam elfoglalva :/



2012. aug. 18. 05:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak álmodtál.
2012. aug. 18. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ok ,és?
2012. aug. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bende Vica válasza:
100%
nem tudom sajnos megmagyarázni, hogy miért álmodtad ezt, de én kb. 1-2 éves lehettem, amikor azt álmodtam, hogy egy manó jött, és elköszönt tőlem (onnan emlékszem, hogy Anyukámat is felkeltettem miatta hajnali 2-3 óra körül, és ő emlékszik). Szóval visszafeküdtem aludni, mintha mi sem történt volna. Reggel Anyát hívja a nagymamám, hogy a nagypapám meghalt éjszaka fél 3-kor. ez az álom már örökre megmarad, és örülök, hogy a nagypapám rajtam keresztül köszönt el a többi ismerősünktől. :)
2012. aug. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SutaDani válasza:
szerintem tudatalatt nem tudtad feldolgozni a halálát és ezért álmodtál róla és ha jól értelmeztem amit ěrtál nem a beszédére figyeltél. Ez azért van mert az álom az emlékeidből és a gondolataidból áll és mivel ez a szituáció nem történt meg, így nem tudod mit mondott volna és ezért nem tudtál álmodban odafigyelni a mondanivalójára.
2012. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!