Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tapasztaltatok már olyat,...

Tapasztaltatok már olyat, hogy egy álmot már kétszer is megálmodtatok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 12:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor álmodtam azt, hogy esküvőm van, meg azt, hogy pizsamában megyek suliban, és elindulok haza, hogy felöltözzek, de a város tök másképp néz ki.
2010. máj. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe jutott egy másik is, amiben egy tengeralattjáróban vagyok ufokkal aztán elkezd befelé szivárogni a víz, de annyira nem aggódtam emiatt egyszer se, csak tömködtem el a lyukakat :)
2010. máj. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az emberek nagy részénél ugyanazok a visszatérő álmok figyelhetők meg.
máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem visszatérő rémálmaim voltak közel 30 évig. Rémálmai vélhetően már mindenkinek voltak az életében, így érthető az is, ha az ember nem szívesen találkozik velük túl sűrűn. Ennek ellenére akadnak olyanok, akiknek életét a visszatérő álmok nehezítik meg igazán, amelyek sok esetben még csak feltétlenül rossz álomnak sem nevezhetők, mégis rendkívül idegölők tudnak lenni.
máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A visszatérő álmok nagy valószínűséggel mély élettapasztalatokról vagy egyszerűen csak bizonyos problémákról szólnak, amelyek garantáltan megismétlődnek, hiszen jó eséllyel a személy életéhez és mentális állapotához köthetők.
máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A felkészületlenség mellett az ismétlődő álmok gyakori témái közé tartozik a társadalmi zavar, a másokhoz képest való alkalmatlanság érzése is, valamint az autóbaleset vagy természeti katasztrófa formájában jelentkező veszély.
máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!