Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tapasztaltatok olyat, hogy...

Tapasztaltatok olyat, hogy egy közeli hozzátartozó, vagy barát halála után például megkopogtatják az ajtót, ablakot, vagy hasonló fura dolog történik? Magyarázat van ezekre?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat ilyesmi, de az égvilágon semmi köze egymáshoz a két dolognak.

Kevesebb TV meg hülyefilm, több idő a szabadlevegőn!

2011. jan. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Külföldi ***** válasza:
90%
Én a mamám halotti torán kaptam egy SMS-t. Megnéztem a mobilom, és furcsállottam, hogy az egész képernyő fekete. Megnyomtam egy gombot, majd fehérre váltott a képernyő, és egy kis idő múlva kiírta, vastag betűkkel(az én mobilom nem tud vastag betűkkel írni), hogy"írd meg amit nem tudtál elmondani". Ekkor megnéztem a bejövő üzeneteket, hogy ezt ki írta, de nem volt köztük az üzenet!
2011. jan. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Na a hülyeséget meg be lehet fejezni.
2011. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
ez nem hülyeség, velem már előfordult
2011. jan. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Az SMS-es a hülyeség.
2011. jan. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
egyetértek ez lehetetlen ilyen senki nem föog neked elhinni!
2011. jan. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
93%

Nagybátyám halála után kb 2,5hónapig egy piros és egy zöld pötty világított kint az udvaron,de ha felkapcsoltam a lámpát,akkor eltűnt.Majd az utolsó napok valamelyikében egy fenykép esett az ágyamra,az a fenykép,ami őt ábrázolta a temetésén.Ugyan az a kép volt,mert a sarkába volt írva egy szám,és ugyan az volt abba is.Majd pontosan egy hét múlva eltűnt a kép,és azóta sem találjuk.

Öngyilkos lett.

2011. jan. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Cuccster ***** válasza:
26%

én meghaltam, de a sok retek nem hagy a hülye kérdéseivel nyugodni.. :)

Bazz, hol éltek? a középkorban? A föld lapos, és az ufók tenyésztettek ki minket és persze van isten.. jahh és buddha, és allah, itt sörözünk épp, jó hogy van wifi, mert így laptopon nyomhatom az igét :D

2011. jan. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!