Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi okozhatja a rémálmaimat?

Mi okozhatja a rémálmaimat?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban rendszeresen álmodok rosszakat, egy éjszaka többet is, mindig felriadok.

Pl. a minap azt álmodtam, hogy egy késsel kergetnek, és meg akarnak ölni. és azt is, hogy meghal az apukám, meg szellemekkel álmodtam, és azt is álmodtam, hogy új pasim van, pedig a mostanit nagyon szeretem..

szerintetek mi lehet az oka? lassan már félek elaludni is.. szemeim karikásak, fejem fáj..


2012. aug. 22. 07:01
 1/6 _Jessy_ ***** válasza:

Menj vele pszichiátriára. Ha már ilyen problémákat okoz, akkor nem játék.

U.I. Kicsi az esély, hogy pont egy orvos téved erre, így nem valószínű, hogy itt rendes választ kapj.

2012. aug. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"és azt is álmodtam, hogy új pasim van, pedig a mostanit nagyon szeretem."


Huh, ez tényleg durva! :D


Lehet késői vacsorától, vagy emésztési gondoktól is. Ha éjjel hűvös van kint, próbálj nyitott ablaknál aludni. (Ha nem vagy szénanáthás.) Amúgy a szénanáthától is lehet, ha éjszaka fulladsz tőle.

És persze lehet pszichés oka is, de az ezer féle ok lehet.

2012. aug. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

pszichiátriára nem szeretnék menni, mert amúgy nincsenek más gondjaim, de picit idegesítő hogy egy éjszaka alatt kb 6 álmom van, és a legtöbb rossz, vagy félelmetes.. egy késes gyilkos elől menekülök álmomban, nem csoda, hogy kialvatlanul ébredek..

lehet csak a sok stressz.. köszi a válaszokat :)

2012. aug. 22. 13:26
 4/6 _Jessy_ ***** válasza:
Csak azért írtam, mert az ilyesminek többnyire pszichés okai vannak, és bár nincs egyéb problémád, de ha ez így folytatódik, hogy szorongsz miatta, rosszul alszol, akkor előbb-utóbb lesz. Kikészülsz idegileg, és testileg is. Nem hiszem, hogy szégyelned kellene emiatt szakorvost megkeresned.
2012. aug. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi, remélem hamarosan elmúlik, és nem lesznek további problémáim. :)
2012. aug. 22. 15:48
 6/6 anonim ***** válasza:
általában azt álmodja az ember, ami aznap történt vele, vagy ami a gondolataiba mélyen van benne és foglalkoztatja, bár sajnon nem tudok megoldást arra mondani h hogy lehet eltüntetni az álmokat.
2012. aug. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!