Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon mit jelenthettek ezek a...

Vajon mit jelenthettek ezek a kiskori, fura álmok? És miért térnek most vissza? Egyáltalán álmok ezek?

Figyelt kérdés

Kiskoromban (6-10 évesen, nem emlékszem pontosan) volt két nagyon fura álmom.

Az egyik arról szólt, hogy felébredtem az ágyamban, pirkadat volt és az ágyam mellett állt egy férfi. Nem volt még olyan világos, hogy lássam az arcát, az alakját tudtam csak kivenni, de nagyon megijedem tőle. Többre nem emlékszem.

A másik "álmomban" pedig éjjel felébredtem, felemeltem a párnámat és ott volt kb 5-6 pók. Felébresztettem anyámat, de ő nem látott semmit. Utána megfordultam (a lábaim voltak a párnán) és úgy aludtam el, reggel pedig ugyanígy ébredtem.

Nagyon valósághű álmok voltak, ha egyáltalán azok voltak. Nem lehet, hogy tényleg megtörténtek? Hozzáteszem, hogy sohasem voltam az a "szellemlátó" gyerek, képzeletbeli barátom se volt soha.



2012. aug. 22. 19:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Kihagytam, de mostanában (17 vagyok) újra álmodok azzal az alakkal, aki az ágyam mellett állt. Volt még egy pókos álmom is, nem ugyanaz, mint kiskoromban és nem is olyan élethű, csak simán álmodtam egy fehér pókkal. Viszont az érzés ugyanaz volt, mint amikor kiskoromban megláttam a pókokat a párnám alatt.
2012. aug. 22. 19:35
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek sima rémálmok.
2012. aug. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Szia! :)

Először is, nyugodj meg, ezek nem történtek meg a valóságban. Viszont ezek nem is pusztán "szokványos" álmok.

A férfi, aki megjelent az ágyad mellett, teljesen fekete volt? Tudtál mozogni? Ha nem, egyértelmű, hogy ez alvásparalízis volt. (Itt van néhány beszámoló azoktól, akik átélték: [link] ) Ilyenkor az ember félig ébren van, és szinte mindig fekete alakokat látnak, meg képtelenek mozgásra. Én is jártam már így, igaz, csak néhány másodpercig tartott, baromira megijedtem.

A pókos álmod is valami ilyesmi lehetett - bár abból valószínűleg annyi voltvalós, hogy megfordultál és úgy aludtál tovább. Az azelőtt történt dolgokat (pók a párna alatt stb.) szerintem csak álmodtad.

2012. aug. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gondolom a pókoktól félsz, az szerintem ezzel magyarázható. [Vagy pont nem félsz tőlük, részletkérdés.]

Az ágy mellett álló ismeretlen alak meg szerintem minden kisgyerek félelme.

2012. aug. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A férfi teljesen fekete volt, nem láttam belőle semmit csak az alakját. A mozgás részére nem nagyon emlékszem, szerintem nem is próbáltam mozogni, mert annyira megijedtem.

A pókos álomnál viszont szinte biztos, hogy igazából is felébresztettem anyámat.

2012. aug. 22. 19:55
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
A Slenderman állt az ágyad mellett és most hogy kijutott az erdőből ideje paráznod, mert bizony visszajött érted...:/
2012. aug. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A pókoktól pedig félek.
2012. aug. 22. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!