Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt 2 érdekes álmom. Az...

Volt 2 érdekes álmom. Az egyik kb.3 évesen, a másik kb.12 évesen. Mit jelenthettek? O. O

Figyelt kérdés

Az amit 3 évesen álmodtam:

Anyum és én sétálunk a patakparton, jön velünk szembe egy férfi. Anyum mondja, hogy menjünk vissza, mert ez egy gyilkos. (Nem tudta, csak megérezte) Én nem igazán értettem, és nem akartam visszafordulni. Ekkor a férfi előrántott egy pisztolyt, és lelőtt engem. (Biztosan veletek is volt már ilyen érzés: Nem tudtatok mozogni, csak nagyon lasssan és nehezen, és beszélni sem tudtatok. Na velem, pont ez történt.) Aztán az ember elmenekült. Anyum megfogta a testemet, és miközben sírt, egy helikopterrel elvitt a kórházba, ahol újraélesztettek. (Ezeket csak úgy éreztem, miután meghaltam) o.O

A másik álmom:

Épp mamámnál voltam (a szomszédjában lakik a legjobb barátnőm) Tök nyugodtan beszélgetünk mamámmal és a barátnőmmel, aki átment hozzá. Egyszer csak mamám megváltozik, és egyre erőszakosabban beszél, és elkezd izzani a teste, én persze nem értettem, ahogy a b.nőm sem. Elkezdünk hátrálni. Akkor a b.nőm is ugyanígy kezd el viselkedni. Nagyon megijedtem. Kiszaladok az utcára. Ahol látom, hogy a szembeszomszédunk is ugyanígy tesz. És az utcán lévő összes ember...csak én nem. Elkezdek szaldni előlük, ők meg mind a zombik üldözőbe vesznek (nem voltak sem gyorsak, sem lassúak) És meg kell hagyni, én soha életemben nem néztem ilyen zombis filmeket! Ráadásul némelyik pisztolyt vesz elő. Mondjuk szerencsére engem egyik sem talált el. :/

Mégis mit jelenthettek ezek????

13/l


2011. dec. 10. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit o.O...Csak álom volt o.O :).
2011. dec. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokat vacsoráztál. Amúgy három éves korodból hogy emlékszel egyáltalán az álmaidra?
2011. dec. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem tudom én sem, de ezt az álmot nagyon megjegyeztem. De szerintem is furcsa (hogy megjegyeztem)
2011. dec. 10. 10:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is emlékszem a régi álmaimra. Amúgy nem tudom mit jelent. Én folyton horrort nézek, mégsem álm odok rosszat.
2011. dec. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
túl kevés horrort nézel, és az a kevés nagyon megragadt :D
2011. dec. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!