Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Wc-s és motoros álom jelentése?

Wc-s és motoros álom jelentése?

Figyelt kérdés

Wc-s: azt álmodtam,hogy párommal egymás mellett ültünk a wc-n,fal semmi köztünk,csak egymás mellett ültünk,nem is messze egymástól.

Motoros:beálltam a benzinkúthoz tankolni egy nagy motorral,a kulcsot benne hagytam,míg én bennt fizettem,ellopták a motoromat(a valóságban nincs motorom)

Köszönöm a segítéget!!!


2012. aug. 28. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
A wc-s azt jelenti, hogy a pároddal olyat fogtok f*sni, hogy eldugul a lefolyó. A motoros pedig azt, hogy ha a valóságban lenne motorod, akkor ellopnák, mert annyi eszed van, hogy benne hagyod a kulcsot.
2012. aug. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Azt jelenti hogy miközben ülsz a wc-n nyakadba fog szakadni egy mázsa szar.
2012. aug. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
fuu ti aztán tudtok így éjjel szakadtam a röhögéstől :D a wc-set azt nem tudom a motoros az lehet, hogy szeretsz kirándulni, feszegetni a határokat, utazni, gyorsulás, adrenalin, stb. sok benned a kalandvágy, mint a motorosokban, de valami visszatart mindig attól, hogy kiéld a vágyaidat és azt amit szeretnél.
2012. aug. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
sz@rj a párod mellére, s kawasaki strandpapuccsal csapkodd szét!
2012. aug. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A wc-és álmodhoz szólnék.

A mosdó megjelenés álmunkban a belsőnket, a lelket mutatja.

Ha a mosdóhelység amiben vagy, szép, tiszta, ápolt, jól érzed magad benne, akkor a lelked is nyugodt, kiegyensúlyozott vagy.

Ha mosdó mocskos, emberi ürülékkel teli, büdös, rosszul érzed magad ott, akkor valami nagyon nyomja a lelked.


Szerintem ha ketten, egymás mellett ültetek a vécén, az két dolgot is jelenthez.

1. Túl sokat vagytok együtt, ami néha már zavar téged, és szeretnél nélküle is eltölteni egy kis időt. A sok együtt lét miatt már nincs privát/intim szférád. Igényelsz néha egy kis magányt, hogy csak magaddal foglalkozhass.

2. Kiegyensúlyozott a viszonyotok, harmonikus, jól megvagytok együtt. Szerettek mindent együtt csinálni.


A motorlopásos álom jelentheti szimplán azt hogy, félsz hogy valamilyen tárgyi dolgodat ellopják.

2012. aug. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!