Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő "rémálom", van...

Visszatérő "rémálom", van ennek valami jelentése?

Figyelt kérdés

Már 1-3napja minden éljel ugyanazt álmodom:

Az álom rövid,értelmét nem látom,de ébredés után lever a hideg veríték,és a szívem majdnem kigrik a heyéről.

Az álom a következő:Egy szobát látok,és a közepén kettő lány van felakasztva,a körülmények változnak minden éljel,pl más a szoba,napszak,meg ilyenek,de a két akasztott lány mindig ott van,van ennek valami értelme?

19/F



2012. aug. 2. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ahogy te se, én se látom értelmét. Ne foglalkozz vele, hülyeség!
2012. aug. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Néztél esetleg valami filmet, vagy olvastál hasonló dologról? Mert könnyen okozhatja ilyesmi.
2012. aug. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Semmi ilyesmit,mármint ilyen horror meg ilyen utálok szóval,nem néztem
2012. aug. 2. 20:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki az a két lány, akire haragszol? Kell lennie két lánynak, akikre valamilyen nem jó érzelemmel gondolsz, vagy valamilyen elfojtott sóvárgás irántuk. A tudatalattid így intézi a dolgokat és arra figyelmeztet, hogy le kell zárnod valamilyen fölösleges kinlódást. Vagy elutasítottad a lányokat, akik közelebb akartak kerülni hozzád, de megbántad. Ezt neked kell tudnod, mert a kérdésre amit felteszel a válasz is benned van. Ölellek szeretettel.
2012. aug. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 DrGempa ***** válasza:

"kigrik a heyéről"


hé,ne mongolul!

2012. aug. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én régebben a távoli jövőről álmodtam több héten keresztül, mint egy folytatásos sci-fi regény. Pedig semmi olyat nem néztem a tévében. És hogy mit jelentett az álom? Semmit a világon.
2012. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
kezdj el kockulni és nem lesznek hasonló álmaid
2012. aug. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Everya válasza:
Nekem is vannak visszatérő álmaim (több is!) de, mint mondták ez a tudatalattid játéka :D nem kell izgulni egyszerűen valami belső szorongás, amit nem mutatsz a világnak, de álmodban kibontakozik. Lépj túl rajta és elmúlik :)
2012. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!