Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha verekszem...

Mit jelent ha verekszem álmomban? (tovább lent)

Figyelt kérdés
Multkor egy nagy darab emberrel verekedtem, valahogy megvertem, de amikor egy 150centis kb 30 kilós fogpiszkáló kinézetü gyerekkel kellett verekedni, akkor az öklöm valahogy megállt a teste előtt pár centivel és kiment belőlem minden erő. Meg akárhol akartam ütni, valahogy sosem sikerült, mert vagy kivédte, vagy megfogta a kezem (az ő kb. 2 cm átmérős karjával). Mitől volt ez? Jelent valamit?
2012. aug. 30. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, a közeljövőben egy kínai maffia vezér megfog verni! Javaslom, hogy álcázd magadat Csillámfaszlámának, attól félnek...
2012. aug. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hogy telnek a napjaid? az adhat magyarázatot :)



Nekem ez sokat segített, az álmokkal kapcsolatban. Nem misztifikálom túl az álmaimat, de általában figyelem, hogy mikről szólnak, de nem olvasok álmos könyvet, azt nem tartom hiteles magyarázatnak.:)


ezt viszont sokkal érdekesebbnek és valóságosabb elemzésnek, több álmot is felhoz példának, érdekes:

a 2. perctől hallgasd meg :)))

[link] egyetemi előadása

2001.11.27.

lejátszás

letöltés

A tudat és a tudattalan kapcsolata. Az álmok. 5 kategória: 1. megerősít 2. hozzászól, kiegészít 3. korrigál, módosít 4. változásra szólít fel, 5. nagyon mély üzenettel bíró, ún. NAGY álom

2012. szept. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok gondjaid vannak az élet minden területén, sokat aggódsz, ezért vannak ilyen álmaid.
2012. szept. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!