Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha álmomba állandóa...

Molli99 kérdése:

Mit jelent ha álmomba állandóan verekedek valakivel?

Figyelt kérdés
sokszor álmodom hogy megverek valakit,(engem nem vernek meg,csak én ütöm mindig az ellenfelemet)

#verekedés #álmomban verewkedek
2012. aug. 25. 21:09
 1/7 anonim válasza:
100%
Talán a rejtett agressziód álmodban jön felszínre. :D Vagy egy jel, hogy valakire neheztelsz és álmodban ezt így adod tudtára. Nem tudom, ezek csak ötletek. :)
2012. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
2012. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Azt, hogy egy ninja veszett el benned!
2012. aug. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

tegnap 21:27: Befejezhetnéd az ilyen baromságok linkelését.


Mindenkinek más jelentenek bizonyos jelek álmukban, sose ugyan azt mindenkinek. Nem klón módon gyártják az embereket egy futószalagon, mindenki más.

2012. aug. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
remélem én nem fogok szerepelni az álmodban,de ahogy a nevedet lány lehetsz,de biztos ami biztos :D
2012. aug. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én nagyon gyakran álmodok ilyesmit.az az illető akivel verekedtél már igazából?lehet hogy azt jelenteni hogy majd verekedni fogsz vele...
2012. aug. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyet értek az első kommentelővel, talán rejtett agresszió. valószínűleg magatartásodat tekintve visszafogott lehetsz, azonban van egy személy, aki az ellenkezőjét váltaná ki belőled.
2012. aug. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!