Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elhunyt édesapám ölelése?

Elhunyt édesapám ölelése?

Figyelt kérdés
Szeretném megkérdezni,hogy jelenthet-e valamit a 11 éve elhunyt édesapám ölelése?Letérdeltem állmomban a lábai közé,átöleltük eggymást mondtuk hogy szeretlek és zokogásban törtem ki.Arra ébredtem,most hogy csorognak a könnyeim.Fuuu....mire vehetem?

2012. szept. 3. 03:29
 1/2 Antimod ***** válasza:

Lehet képzelgés is (vágyak álombeli kivetülése), de ismereteink szerint lehet valós találkozás is. Nagyon sokan átélnek ilyet, és mivel 11 éve történt a dolog, bármilyen mély nyomot is hagyott benned, nem lehet azt állítani, hogy a felzaklatott lelkiállapot, illetve a feldolgozatlan gyász eredménye volt ez az álom.

Mivel tudom, hogy odaátról tudnak így üzenni az ún. elhunytak (akik csak szerintünk nem léteznek, de köszönik szépen, ők ezt máshogy észlelik), ezért veheted valós találkozásnak is. Mivel ők nem fizikai világban élnek, ezért egészen más módon tudnak kapcsolatba lépni egymással és velünk, mint mi itt a Földön bárkivel. Más kérdés, hogy továbbra sem egyszerű a kapcsolat létesítése a két (vagy több) létsík között, és nagyon sokszor médiumok vagy technikai eszközök nyújtanak ebben segítséget.

A pszichológia igyekszik persze "racionális" magyarázatot találni (erre és sok más hasonló esetre), de fogalmuk sincs, hogy mi váltja ki ezeket, mert eleve rossz helyen keresgélnek. És ha egyszerre többen álmodják meg ugyanezt az adott hozzátartozóval, széttárják a kezüket, és jön a "véletlen egybeesés" elmélete.

2012. szept. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló,nagyon nagyon köszönöm amit írtál,valahol megnyugodtam ezeket olvasva.Ezek szerint különös élményben volt részem.Bocs de még hatása alatt vagyok.
2012. szept. 3. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!