Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Édesapám meghalt, és lehetsége...

Édesapám meghalt, és lehetséges-e, hogy Ő még mindig "reagál" dolgokra? Nem tudunk a sírjánál gyertyát gyújtani.

Figyelt kérdés

Apukám májusban halt meg, és azóta egyszerűen nem tudunk gyertyát gyújtani a temetőben, mert egész nap nem fúj a szél , mikor meg beérünk a temetőbe, akkor elkezd, és egész addig, amíg el nem hagyjuk a temetőt... :(

Én hiszem, hogy ezt apu generálja, mert nem szeretné, hogy kb. 2 naponta kimenjünk hozzá... Ez lehetséges??? Kinek mi a véleménye erről??? :O


16/L


2011. júl. 11. 14:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
31%

Á dehogyis,csak bemagyarázod magadnak.

Aki meghalt az nincs többé.Még ha nehéz is elfogadni,ez így van.

2011. júl. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
46%

Vegyetek olyan gyertya/mécsestartót, ami "fedett", pl üveges. És olyan őgyújtóval gyújtsátok meg amivel a gáztűzhelyet is szokták, hosszú nyelű, akkor tuti nem fújhatja el a szél.


[link]

[link]

2011. júl. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem meg ez angyon is lehetséges keressetek fele valakit aki tud vele kommunikálni pl médium vagy a neten vmi szertartást amivel tudsz beszélni hozzá.
2011. júl. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

1. válaszoló___:

honnan gondolod, hogy csak bebeszélem magamnak? túl sok a véletlen! :/ úgy gondolom... bár lehet, hogy kicsit bekattantam, mert tény, hogy nehezen dolgozom fel apukám halálát 16 éves fejjel... :S


2. válaszoló___:

teljesen mind1, milyen mécsesünk van, egysezrűen amíg rátenném a tetőt gyorsan, máris kialszik a gyertya. nem tudjuk egyszerűen meggyújtani, mert feltámad a szél! anyu előző házasságában is meghalt a férje, ott bezzeg meg tudjuk gyújtani, apu sírhelyétől kb 150 m-re, és a szél se fúj akkor már... akkor ez hogyan van??


3. válaszoló___:

az az igazság, hogy van egy ismerősünk, aki ilyen ek iránt érdeklődik. és ő mondta, hogy "rá szokott nézni" emberekre, és nem sokkal apu halála előtt is ránézett, mert fájt apu lába (bicegett), és kíváncsi volt, hogy mi lehet a baj. és apa szombaton halt meg, a bácsi még nem tudta, de vasárnap reggel rá akart nézni, és az a visszajelzés jött neki (nem értem , hogyan, de mindegy is számomra), hogy nincs. nem tudott olyan lazán rácsatlakozni. és utána meg jobban ráhangolódott, és állítólag beszélt vele, amit azért is hiszek el,mert a hapsi nem tudhatta, hogy a ravatalloozásnál ott volt apu volt neje, mind 3 lánya, meg a mostani felesége. és mondta a hapsi, hogy apu mondta neki,hogy örült annak, hogy együtt látott minket (nem volt nagyon jó kapcsolatunk a volt feleséggel). pedig erről NEM tudott a bácsi... :/ és állítólag most már olyan szinten van apu, hogy nem tud kommunikálni már vele, de a bácsi is azt mondja, hogy nincsenek véletlenek. volt olyan, hogy 1. nap, amikor kimentünk a temetőbe,én előbb értem oda, mint anyu. előző nap jó erősen felkötöztük a szalagokat. de 1 mégis aznap le volt esve. és amikor odaértem, láttam, hogy az anyukám szalagja volt. pedig egyik sem volt előtte levő nap laza!!! :O és ez olyan furcsssa...:S de hiszem, higy nincsenek véletlenek! nem?

2011. júl. 11. 22:34
 5/28 A kérdező kommentje:
különben egy rendes médiumot is megkeresnék én szívesen, csak az a baj, hogy nagyon drágán dolgoznak szerintem... és hát apu halála óta nem nagyon engedhetünk meg magunknak komolyabb összegeket... :S
2011. júl. 11. 22:35
 6/28 anonim ***** válasza:
57%
Igen sajnos de fentről biztos fog nektek segíteni bár nem tudom mert nekem meghalt mind a négy nagyszülőm de nem változott az anyagi helyzetünk se semmi pedig nem állunk mi se túl jól.
2011. júl. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
óóh, nekem is meghaltak a nagyszüleim nagyon régen, egyedül az egyik mamámat "ismertem", de áprilisban töltöttem az 1-et, és a mama júniusban meghalt. szóval semmi emlékem nincs róla. meg hát azért egy nagyszülő anyaglilag nem teljesen olyan, mint egy szülő... :/ bár ők is tudnak sokszor segíteni, mit nem adnánk, ha lenne legalább 1 nagyszülőm!!! :/
2011. júl. 12. 20:08
 8/28 anonim ***** válasza:
Először is nem akarok tapintatlannak tűnni, de valószínűleg ez csak szél, ha mégis ő akkor beszélj hozzá vagy imádkozz , az ártani nem árthat. És még egyszer sajnálom ha tapintatlannak tűnök.
2011. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
Te egy nagyon beteg ember vagy....
2011. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem olvastam a kommenteket, de nem lehet, hogy szeles helyen van a temető?!
2011. júl. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!