Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmom meg fog történni?

Az álmom meg fog történni?

Figyelt kérdés

Kb 3 hónapja ugyanarról álmodom. Folyton benne van egy srác akivel átélünk különböző dolgokat( mozi, suli stb). Reggel mikor felkelek nem emlékszem az arcára..abban a pillanatban ahogy kinyitom a szemem eltűnik, és általában az is amit csináltunk.


De érdekes módon tegnap egyetlen dolgot megjegyeztem..tetoválás volt a nyakán, és mikor reggel felkeltem, fájt ugyanazon a helyen mint ahol neki volt a tetkó.


Lehet hogy ez valami későbbi megtörténés sorozata?



2012. szept. 7. 23:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez biztos valami természetfeletti dolog, kizárt hogy csak elaludtad a nyakad!
2012. szept. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Juj, de izgis! Lehet hogy a srác például egy korábbi éned, és mind a kettő Te voltál! És kapcsolatba tudtál lépni a múltbeli éneddel, mert ha neki van ott tetkója, és másnap ott fájt, akkor simán lehet, hogy előző életedből maradt meg az az az érzés! És tudsz magaddal egy előző életedből beszélgetni!! Hátha valami hibájából tanulnod kéne, és azt akarja neked annak a mozifilmnek a segítségével, vagy az iskolában elmondani!! Vagy neki van szüksége a Te segítségedre!! :O :O


Érdekes!

2012. szept. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak elaludtad a nyakad :) És még mielőtt nekem támadnál nem vagyok szkeptikus, de a te esetedben semmi köze a jövőbeli eseményeknek az álmodhoz....
2012. szept. 8. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, 3-as, azért ne vegyed olyan biztosra. :) Lehet, hogy csak sima álmok ezek, de sose tudhatjuk :P
2012. szept. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
sima álmok hónapokon keresztül mindennap, ugyanazokkal a szereplőkkel? Igen elaludtam a nyakam? és azért szúr ugyanazon a helyen egyre gyakrabban ugye?
2012. szept. 9. 20:10
 6/12 anonim ***** válasza:
2-es és 4-es vagyok. Ugye amit én írtam, azon elgondolkodtál?
2012. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, gondolkoztam rajta, lehetséges lehet az is.. pl egy régebbi énem fel akarná venni velem a kapcsolatot vagy valami. Mondjuk az nagymeglepetés lenne ha valakin meglátnám a tetoválást..
2012. szept. 9. 21:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Emlékszel a tetoválás formájára? :O
2012. szept. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igen:) teljesen emlékszem,holvolt mekkora, és ha látnám biztos hogy felismerném.
2012. szept. 10. 17:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez érdekes
2012. szept. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!