Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom mindig azt,...

Miért álmodom mindig azt, hogy valaki lelő egy pisztollyal?

Figyelt kérdés

Folyton ilyenekről álmodom, rablás áldozata vagyok, egy szupermarketben elszabadul a pokol és mindenki elkezd lövöldözni. Hazafele a bejárati ajtónál egyszer csak hátbalőnek...

Mindig engem lőnek le, én nem szoktam senkit sem.


Mit jelenthet ez?

Nincs a környezetemben semmiféle terrorizálás ami kiválthatná ezt.


2012. szept. 10. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Üldözési mánia.
2012. szept. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egy orvosi beavatkozás miatt aggódsz, injekciót kaptál, vagy fogsz kapni, de lehet bármilyen más szorongás is. Valami miatt fenyegetve, veszélyben érzed magad, egzisztenciális vagy érzelmi kiszolgáltatottság, akár csak tudat alatt, stb. Nagyon sok oka lehet.

Akár az is lehet, hogy mikor először álmodtad, olyan hatással volt rád, hogy ezért ismétlődik.


Maga a pisztoly meg csak egy eszköz. Jöhet egy videojátékból, vagy a sok krimiből. :)

2012. szept. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert csúzlival nehéz lenne.
2012. szept. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem láttál mostanában egy olyan filmet, amiben hasonló történt? Vagy ha nem is hasonló, akkor olyan filmet, amitől féltél? Nekem már párszor előfordult, hogy hasonlót álmodtam, mint amit láttam egy filmben.
2012. szept. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem, semmi ilyen nem történt. :/

Azóta álmodok ilyet, amióta elköltözött a testvérem. Idáig egy szobában aludtunk és most rossz nélküle.

Azóta sokszor előfordul hogy azt érzem esténként,mintha valaki figyelne.

Lehet azért van mert félek egyedül?

2012. szept. 10. 20:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Könnyen ki lehet deríteni, hogy azért félsz-e mert egyedül vagy. Hívd át éjszakára az egyik barátodat, hogy aludjon ott :)

2012. szept. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Minden éjszaka nem aludhatnak itt... egyébként 17.
2012. szept. 11. 15:12
 8/8 anonim ***** válasza:

én is aztálmodtam 7 éve,doha nem felejtem el!

Ültem az iskolapadon az udvaron,aztán az osztálytársam odajött hozzám,és fejbelött...

sötét lettéstudtam,hogy meghaltam...abban a pillanatban felébredtem...emlékszem még ma is...

hogy miért sut én sem tudom...én lány vagyok,és nem játszok semmi féle akciójátékot...filmet....tehát nemtudni hogy jön a képbe...

furcsa egy álom az tuti!

2012. szept. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!