Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom mindig azt hogy...

Miért álmodom mindig azt hogy nagymamámnál vagyok?

Figyelt kérdés

Hosszú ideje álmomban rendszeresen nagymamámnál vagyok, vagy az ő udvarán vagy az ő utcájában.

Ő sosincs benne az álmaimban mégis 10-7X az ő lakásában vagyok és ott zajlanak az események.

Tudom hogy teljesen mindegy miért álmodom mindig azt hogy ott vagyok, nem számít,

de szerintem ez érdekes (főleg mert nem igazán tartom nagyimmal a kapcsolatot és nem is szoktam rá gondolni,csak ritkán)szóval szeretném tudni már régóta miért van ez.

Nem sok hasznosítható válaszra számítok igazából, de ha valaki volt már hasonló helyzetben és utána járt ennek, ..elsősorban tőlük várok válaszokat:)

( offos hozzászólásokra nincs szükségem, nem unalomüzésből tettem fel a kérdést, hanem mint írtam, régóta érdekel a válasz. És mivel ma is nagyimnál voltam álmomban....XD

Jó lenne ha kiderülne a rejtély :P


22/L


2012. szept. 8. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán meg kellene látogatnod.
2012. szept. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
..nincs benne az álmaimban csak a háza stb. de arra sem szoktam gondolni :')
2012. szept. 9. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!