Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ilyet? Nagyon...

Miért álmodtam ilyet? Nagyon szörnyű volt!

Figyelt kérdés

Előre is leszögezem,hogy nem nézek horror filmeket,amikben megy az öldöklés,viszont a misztikus filmek érdekelnek.Nyár végén többet is megnéztem.

Nagyon ritkán vannak rémálmaim,mondhatni szinte soha,de amit mára álmodtam,el sem tudom képzelni,honnét jött :S


Volt néhány meztelen ember,a testük tele volt nagyon csúnya sebekkel.Szerintem ilyen sérülésekbe már régen meghaltak volna.A testük mondhatni tiszta vér volt.Úgy vezették őket valami vas szerszámok felé,normálisan felöltözött emberek.Szerintem valami kínzókamraszerűség lehetett.


Lehet azért mert előtte nap nagyon kifárasztottam magam? Már évek óta nem álmodtam ilyet.Sőt talán soha :S


2012. szept. 12. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínű. Mindenki álmodik ilyeneket. Nekem is vannak elég érdekes álmaim (nem ilyen véresek) és akkor mindig azon gondolkozok, hogy mi történhetett előtte nap, hogy ezt hozta elő belőlem :D
2012. szept. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem valami álarcos zombi kergetett múlt héten többször is, és full véresek voltak a karjai meg szinte száguldott olyan gyors volt: mindig azzal végződött hogy bementem a garázsba odament , és betörte az ajtót
2012. szept. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!