Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szörnyű dolgot álmodtam. Van...

Szörnyű dolgot álmodtam. Van valami jelentése? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Én 13/L vagyok és van egy báttyám aki 21 éves de még velünk lakik. Na szóval azt álmodtam ,hogy a bátyám öngyilkos akar lenni és anyáék megengedték neki (?) . Na és egyik nap (az álmomban) oda jött hozzám és anyumhoz a báttyám és aztmondta ,hogy most elfog menni és megpuszilt minket. Én rettenetesen sírtam (mostis majdnem elkezdtem) és még oda rohantam hozzá mégegyszer megpuszilni. Aztán ő bement a szobájába (mivel ott akarta megölni magát) . Ezek után én anyával berohantam a szobájába és az hírtelen (nemtudom hogyan) mintha egy tó lenne a szobája tele volt vízzel. Én bementem hozzá és valahogy (már nem emlékszem rá) megakadályoztam ,hogy öngyilkos legyen.


Szerintetek ennek az álomnak van valami jelentése? : o

Létszi normális válaszokat.


2012. júl. 2. 07:33
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
miért gondolák az emberek, hogy az álmaiknak vannak többletjelentéseik?csak röhögök az ilyen kérdéseken
2012. júl. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Igen, azt jelenti, hogy különleges erőkkel rendelkezel és jobb belátásra tudod téríteni a..... ja nem, ez csak egy álom, az álmoknak nincs jelentésük.
2012. júl. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Akkor mi a frásznak olvassátok?!Menjetek valami viccoldalra röhögni.Ilyesmin csak a fogyatékosok röhögnek.


Nos, kérdező.Az álmokat többnyire nem szó szerint kell értelmezni.Ennek az álomnak inkább szimbolikus jelentése lehet.Az öngyilkosság azt jelentheti, hogy talán nagy változásra készül, ő akar megváltozni, vagy az életét akarja gyökeresen megváltoztatni.Le akar zárni egy korszakot és valami újat kezdeni.A víz érzelmeket jelent.Tehát sejteni lehet, hogy ez egy nagy érzelmi változás lesz.Hogy milyen érzelmek várhatók, arra a víz minőségéből lehetne következtetni.Milyen volt a víz?Tiszta, nyugodt, vagy piszkos, háborgó?

2012. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
Miért vágod át szegény gyereket?
2012. júl. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A viz koszos es barna volt : / mint a Duna. : d
2012. júl. 2. 14:06
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Jó, így már jobban értelmezhető.Nos, ha piszkos volt a víz, akkor úgy gondolom, a bátyád olyan érzelmekbe bonyolódik bele, amibe nem kellene.Önként sétál bele valamilyen negatív kimenetelű érzelmi helyzetbe.Vagy mondhatjuk talán azt is,olyan érzelmekbe, ami "kész öngyilkosság".

Anyáék megengedték neki...Anyukádék nem akarnak tudomást venni erről a dologról, vagy csak elkerüli a figyelmüket.

Minden esetre te megakadályoztad, segítettél neki, tehát végül is pozitív befejezése lett az álomnak úgyhogy szerintem nem kell nagyon aggódni.

2012. júl. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké nagyon köszi : )
2012. júl. 2. 18:23
 8/9 anonim ***** válasza:
16%
Majd ha nagyobb leszel rájössz, hogy az álmok nem jelentenek semmit és akik azt mondják, hogy igen, azok becsapnak.
2012. júl. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

Aki nem hisz az ilyenekben minek ír? Jaaa, megvan a napi öröm... vega létemre menjek olyan témákba ami húsos receptekről szól pl és ugassak bele hogy szerintem g.eci dolog döglött állatott enni?? -.-


Amúgy kérdező, választ kaptál a kérdésedre, egy kedves válaszoló logikusan megmagyarázta az egészet, megy is a zöld pacsi neki.

2012. júl. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!