Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy álmomban...

Miért van az, hogy álmomban sokszor nem bírom megtartani az adott tárgyat a kezemben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
pl. tök nyugi idő van az álmomban és egyszer csak valamit előveszek és óriási nagy erejű szél vagy erő próbálja elvenni elhúzni tőlem. Ilyenkor általában már valamennyire tudatomnál vagyok, eleinte mindig szorosan tartottam és nem engedtem el, aztán próbáltam tudattal irányítani, hogy engedjem el, de ekkor engem is felragadott az erő/szél. Sosem értem még az álom végére, mindig felébredek, vagy átugrik egy egészen más történetbe, amitől vissza alaszom.
2012. szept. 19. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen visszatérő álmaim, pl nem tudok futni vagy víz alatt úszom (holott nem is tudok úszni). Szerintem ezek nem jelentenek semmit.
2012. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szél: Globális tudás, rendezettség, szabályok, elrendeltség, beprogramozottság.


Szélvihar: Életünknek egy zavarosabb időszaka következik. Készüljünk fel, hogy ne érjenek meglepetések.


Erőszakos cselekedetek: A bennünk lévő elfojtott düh levezetésére sürgetnek.


Repülés, lebegés: Védelem az érzelmek, az ösztönösség, a változások áramlása ellen.

2012. szept. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!